Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samuel W. Mashurda senior 1938-2023 | Wiadomości, sport, praca


Polska – zmarł Samuel W. 84-letni Mashurda Sr. odpoczywał spokojnie w poniedziałek rano, 24 kwietnia 2023 r., w domu opieki, z rodziną u boku.

Sam urodził się 31 grudnia 1938 roku w Youngstown jako syn Williama i Mary Orville Mashurda. Przez wiele lat pracował w branży rur i instalacji sanitarnych w regionie.

Uczęszczał do kościoła św. Karola Boromeusza.

Sam uwielbiał chodzić na mecze piłkarskie Mooney, gorące bary, wiśniową ciemną czekoladę i spędzać poranki na tarasie ze swoją kawą i ukochanym psem. Był krajowym mistrzem w łyżwiarstwie figurowym i uwielbiał jeździć na łyżwach w parku. Sam był również znany ze swoich imponujących umiejętności tanecznych.

Sam wiernie służył swojemu krajowi w piechocie morskiej.

Sam będzie zawsze ciepło wspominany przez swoją żonę, z którą był od 28 lat, Dawn Amstead Mashorda; Jego dzieci, Sherry (Dan) Scrobot, Samuel Mashurda Jr., Joseph (Sherin) Mashurda; pasierbica Lori (Rick) Tackett; sześcioro wnuków, Sean (Monica), Danny, Connor, Alison (Mike), Jennifer (Derek) i Trevor; wnuk, Braydon; i jej siostra Anna Marie Brund.

Przyjaciele mogą dzwonić do południa do godziny 14:00 w sobotę 29 kwietnia 2023 r. do domu pogrzebowego Rossi Brothers and Lellio, 4442 South Ave. Boardman, z usługą do naśladowania.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do ofiarowania modlitw i wsparcia rodzinie przez telefon, SMS-y lub e-mail, lub do odwiedzenia Księgi Pamięci na stronie www.rossifunerals.com.

(specjalne zawiadomienie)

READ  „Fakty”: Cristiano Ronaldo komentuje krzyki fanów o zdobywcy Złotej Piłki