Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samuel Aracle: Pionierska promocja polskich mebli i innowacyjnych produktów dla domu w Stanach Zjednoczonych

Samuel Arakel jest współzałożycielem EQ Modern, firmy meblarskiej z siedzibą w Fort Lauderdale na Florydzie. Wraz ze swoimi partnerami Jerrym Skukowskim i Ralphem Lucky z powodzeniem wprowadza najlepsze polskie meble na rynek amerykański.

Jednym z głównych czynników sukcesu EQ Modern jest koncentracja firmy na innowacjach i oferowaniu klientom nowych produktów. Dysponując około 150 różnymi rodzajami drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, firma ma coś dla każdego klienta.

Oprócz szerokiej gamy produktów meblowych, nowoczesny korektor Nieustannie poszukuje sposobów na rozszerzenie swojej działalności. W przyszłym tygodniu firma podpisze umowę ze słynną firmą Gerda na dostarczanie swoim klientom jednych z najlepszych zamków dostępnych na rynku amerykańskim. Ale praca Samuela Arakela na tym się nie kończy. Jest również bardzo zaangażowany w promocję firmy, dbając o to, aby marka Modern EQ była znana nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie. Jego doświadczenie w marketingu cyfrowym i brandingu pomogło firmie osiągnąć międzynarodowe uznanie w zaledwie kilka miesięcy.

Ogólnie rzecz biorąc, zaangażowanie Samuela Arakela w innowacje i promocję było głównym czynnikiem sukcesu EQ Modern. Dzięki jego przywództwu firma jest dobrze przygotowana do dalszego rozwoju i sukcesów w przyszłości. JS Miami Media Carl Bernstein Miami, Floryda www.jsmiamimedia.com

Połączenie z mediami
Nazwa firmy: JS Miami Media
osoba kontaktowa: Karola Bernsteina
e-mail: Wyślij e-mail
Miasto: Miami
państwo: fl
naród: Zjednoczone państwo
strona internetowa: https://jsmiamimedia.com

READ  Robert Lewandowski opowiada o ruchu Saudi Professional League