Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung Unpacked już dziś! Oglądaj z nami premierę Galaxy S23 na żywo

aktualizować

(Źródło zdjęcia: Samsung)

Więc dużo rozmawialiśmy o Telefon Samsunga (Otwiera się w nowej karcie)s, ale dziś Samsung szykuje się też do zaprezentowania nowego laptopa Galaxy Book (a może być ich kilka). Wiemy o tym, ponieważ faktycznie możesz zarezerwować swoje zamówienia w przedsprzedaży na stronie Samsung!

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2

(Źródło zdjęcia: Qualcomm)

Porozmawiajmy przez chwilę o chipsach (np Nie smaczny rodzaj). Jeśli trochę interesujesz się technologią smartfonów, wiesz, że wewnętrzny chipset kontroluje wszystko — szybkość przetwarzania, ekran, kamery. Plotka głosi, że nawet podstawowy / waniliowy Galaxy S23 będzie go miał Nowy chipset Snapdragon, aby poprawić fotografię smartfonów (Otwiera się w nowej karcie)Snapdragon 8 Gen 2.

Chip zawiera to, co Qualcomm nazywa Snapdragon Sight – pierwszy kognitywny procesor sygnału obrazu (ISP), który według firmy „definiuje nową erę profesjonalnych doświadczeń z aparatem”.

Dzięki Snapdragon Sight nowy układ automatycznie optymalizuje obrazy i filmy w czasie rzeczywistym poprzez segmentację semantyczną. Odbywa się to za pomocą sieci neuronowej AI, która, jak wyjaśnia firma, sprawia, że ​​kamera rozpoznaje twarze, rysy twarzy, włosy, ubrania, niebo itp. – a następnie jest w stanie indywidualnie optymalizować, nadając wszystkim szczegółom niestandardowe strojenie obrazu. bardzo dobrze!

Oferta Samsunga Galaxy S23

Wyciekły zdjęcia z oferty Samsunga Galaxy S23

Wyciekły zdjęcia z linii Samsung Galaxy S23 z @ćwierkać (Otwiera się w nowej karcie) na Twitterze (Źródło zdjęcia: Ice Universe)

Było tak wiele plotek o Galaxy S23, że przegapiliśmy. Ale kiedy omawialiśmy specyfikacje wewnątrz telefonów, nie rozmawialiśmy zbyt wiele o tym, jak będą wyglądać. To zdjęcie wyciekło z Lodowy Świat na Twitterze (Otwiera się w nowej karcie) Daje nam pomysł.

Samsunga Galaxy S23 Ultra
Może to być dla flagowego S23 Ultra Niesamowity aparat 200 MP (Otwiera się w nowej karcie)Według plotek oprócz aparatu do selfie 4K. Będzie to największy i najdroższy z trzech nowych telefonów, ale niewielu chce wierzyć, że będzie miał poważną zmianę konstrukcyjną.

READ  Recenzja OnePlus 10 Pro: niewiele zostało z oryginalnego odwołania OnePlus

Nieoficjalne oferty udostępniane przez @OnLeaks — przeciekającego z wielkimi osiągnięciami — w imieniu Inteligentny Brix (Otwiera się w nowej karcie) Zdecydowanie zgadzam się z @ćwierkać (Otwiera się w nowej karcie) – Podobno wygląda prawie identycznie jak S22 Ultra.

Samsunga Galaxy S23 Plus
Oczekuje się, że Galaxy S23 Plus będzie miał jeszcze większe zmiany w projekcie — jeśli wyciekające obrazy są czymś, co można zobaczyć, możemy zobaczyć potrójną tylną kamerę ustawioną pionowo w lewym górnym rogu. Chociaż rozmieszczenie czujników nie ma być inne niż w Galaxy S22 / Galaxy S22 Plus, nie spodziewamy się, że tym razem zobaczymy wyspę z aparatem, jak w obecnym modelu Ultra. Każdy czujnik aparatu z tyłu ma osobne wypukłe pierścienie, gdy lampa błyskowa wpada do korpusu.

Samsunga Galaxy S23
Ten model waniliowy będzie również najtańszym telefonem w ofercie (podobnie jak standard iPhone’a 14 (Otwiera się w nowej karcie) lub Google Pixel 7 (Otwiera się w nowej karcie)). Zaufany przeciek Yogesh Brar (Otwiera się w nowej karcie) ćwierkanie Krążą plotki o specyfikacji (Otwiera się w nowej karcie) Co do bazowego modelu Samsunga Galaxy S23, który zapowiadał, że będzie miał 6,1-calowy ekran FHD+ Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Brar mówi również, że nadchodzący Galaxy S23 będzie zasilany przez chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 i 8 GB pamięci RAM z pamięcią masową, która ma być dostępna w wariantach 128 GB i 256 GB.

Wyciekły zdjęcia marketingowe serii Galaxy S23

(Źródło zdjęcia: Evan Blass)

Czy BTS pojawią się tym razem, tak jak w zeszłym roku Galaxy Z Fold 4 A premiera Z Flip 4? Prośba znajomego…

Samsung Unpacked — zrównoważony rozwój

w ostatnich dwóch Aparat w telefonie Wprowadzony na rynek przez głównych producentów ( Seria Apple iPhone 14 I Google Pixel 7 (Otwiera się w nowej karcie) seria) Widzieliśmy ogromny nacisk na zrównoważony rozwój.

READ  Nintendo potwierdza, że ​​nie pojawi się na tegorocznym E3 po doniesieniach o braku pokazów

Tworzenie urządzeń przyjaznych dla środowiska jest dziś bardzo ważne dla konsumentów — zwłaszcza tych, którzy często handlują swoimi urządzeniami.

Wygląda na to, że podczas dzisiejszej premiery mogliśmy zobaczyć, jak Samsung realizuje swoją misję zrównoważonego rozwoju.

Zobacz więcej

Chociaż nie otrzymano oficjalnego słowa od Samsunga, że ​​​​jest to premiera Galaxy S23, na całym świecie pojawiają się małe znaki i wskazówki (stąd Internet)!

Zobacz więcej

rano! Przynajmniej tutaj, w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie seria Samsung Galaxy S23 jest teraz oddalona o zaledwie osiem godzin. Ekscytujące telefony zostaną ujawnione podczas dzisiejszej imprezy Unpacked, która rozpocznie się o 10:00 czasu PST / 18:00 czasu UTC.

Samsung Galaxy Unpacked zajmie nieco ponad 24 godziny i będzie to pierwsza premiera smartfona osobiście od 2020 roku. Mogliśmy zobaczyć trzy nowe telefony (Samsung Galaxy S23, S23 Plus i S23 Ultra), a także nową linię „ laptopy Galaxy Book).

Tabletów, słuchawek czy smartwatchy raczej nie zobaczymy – ale to zależy od tego, że nie widzieliśmy żadnych przecieków tych produktów!