Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung i Lenovo tak naprawdę nie wezmą udziału w konferencji Mobile World w 2021 roku

Jak wynika z uzyskanych danych, przedstawiciele Samsunga i Lenovo nie wezmą w tym roku osobiście udziału w Mobile World Congress w Barcelonie przez Reuters I krawędź, Prosto.

Samsung twierdzi, że „podjął decyzję o wycofaniu się z targów osobiście” i zamiast tego będzie uczestniczyć zdalnie, aby nadać priorytet zdrowiu i bezpieczeństwu swoich klientów i pracowników. Rzecznik Lenovo powiedział krawędź Firma faktycznie weźmie udział, a nie osobiście, i powiadomiła stowarzyszenie GSM organizujące imprezę o swoich planach w piątek. Żadna z firm nie zapowiedziała, jak będzie wyglądać ich odległe życie.

Wydarzenie osobiste jest nadal zaplanowane na czerwiec, Pomimo trwającej pandemii COVID-19 Trudności z Dostępność szczepień poza Stanami Zjednoczonymi. GSMA też Walczyli z zamknięciem imprezy w zeszłym roku Na początku 2020 roku wcześniej Wycofało się kilka głównych marek. W tym roku widzieliśmy już Google Ogłoś, że nie będzie pokazywany, A także zdalne reklamy Samsung i Lenovo.

Skontaktowaliśmy się z kilkoma innymi dużymi markami w sprawie ich planów frekwencji, w tym ZTE, Huawei i Sony. Żadna z firm nie odpowiedziała na prośby o komentarz.

Aktualizacja 11 maja, 17:21 ET: Lenovo potwierdziło The Verge, że osobiście nie weźmie udziału w MWC 2021. Tytuł i wersja zostały zaktualizowane w celu odzwierciedlenia.

READ  Reżyser Blizzarda Overwatch 2 reaguje, gdy nadchodząca wielka zmiana szokuje społeczność