Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 mogą wymagać zwiększenia rozmiaru

Samsung Galaxy Z Fold 6 i Z Flip 6 mogą wymagać zwiększenia rozmiaru

Ryan Haines/Urząd Androida

lira turecka; dr

  • Samsung Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 mogą mieć większe wyświetlacze, które można złożyć i zakryć.
  • Galaxy Z Flip 6 może mieć ogromny wyświetlacz o przekątnej 3,9 cala.

Samsung podobno pracuje nad zwiększeniem rozmiarów wyświetlaczy w Galaxy Z Fold 6 i Galaxy Z Flip 6 w przyszłym roku. Według specjalisty z branży ekranowej, Rossa Younga, oba nadchodzące składane telefony Samsunga będą wyposażone w większe składane ekrany i etui.

Niestety Young ujawnił jedynie rozmiar ekranu obudowy Galaxy Flip 6, który ma wynosić blisko 3,9 cala. Dzięki temu byłby to największy jak dotąd ekran zewnętrzny ze wszystkich składanych telefonów, nawet większy niż masywny 3,6-calowy wyświetlacz zewnętrzny Motoroli Razr Plus.

Young twierdzi, że wspomniał o dokładnych rozmiarach wyświetlaczy Fold 6 i Flip 6 w najnowszym raporcie firmy Display Supply Chain Consultants dotyczącym składanych wyświetlaczy, ale nie mamy do tego dostępu.

DSCC Ross wyciekło z ekranu Galaxy Z Flip 6 Fold 6

O Galaxy Fold 6 i Flip 6 nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale usłyszeliśmy już wcześniej od informatora Revignus Galaxy Fold 6 będzie miał nowe proporcje. Może to wynikać ze zwiększonego rozmiaru ekranu telefonu.

Wcześniej informowano również, że Samsung pracuje nad inżynierią wsteczną Huawei Mate X5, aby zmniejszyć obudowę swojego kolejnego składanego telefonu, zwiększając jednocześnie pojemność baterii.

Tymczasem odrębny wyciek specyfikacji sugeruje, że Galaxy Z Flip 6 może mieć główny aparat 50 MP, co czyni go pierwszym modelem Samsunga, który porzuci czujnik 12 MP.

READ  Znawcy Samsunga potwierdzają trzy zaskakujące decyzje dotyczące Galaxy S24 Ultra