Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samos, Chios i Lesbos biorą udział w popularnym polskim programie telewizyjnym

Samos, Chios i Lesbos biorą udział w popularnym polskim programie telewizyjnym

Źródło obrazu: GNTO.

Wyspy odwiedziła niedawno polska ekipa telewizyjna Samos, ChiosI Lesbos Promowanie ofert turystycznych dla mniej popularnych miejsc w Grecji rynek polski.

Wycieczka prasowa, którą zorganizowałem Grecka Narodowa Organizacja Turystyczna (GNTO) Polski oddział i Region Morza Egejskiego PółnocnegoW celu przybliżenia trzech wysp poprzez słynny polski program telewizyjny „Tańcz ze światem„, który w obu przypadkach ma oddaną widownię Polska I Litwa.

Źródło obrazu: GNTO.

W towarzystwie Nikki NikolopoulouPrezesa Polskiego Oddziału GNTO, polska załoga dokumentowała swoje doświadczenia i wrażenia z Samos, Chios i Lesbos, podkreślając cechy wysp. Naturalne piękno, Malownicze miasta, Bogata historiaRozwinięta infrastruktura turystyczna, tętniąca życiem kultura i charakterystyczna kuchnia.

Ponadto załoga zbadała przeszłość wysp Muzea i miejsca historycznetak jak Średniowieczne zamki I Stare kościoły. Zanurzyli się także w kulturze greckiej, rozkoszując się rytmami greckiej muzyki, tradycyjnymi tańcami i lokalną sztuką ludową.

Źródło obrazu: GNTO.

Emisja długo oczekiwanego programu telewizyjnego przedstawiającego północno-wschodnie wyspy Morza Egejskiego zaplanowana jest na koniec października 2023 r.

Będzie później reemitowany od stycznia 2024 r. na kilku kanałach kanały TVP, w tym kanał główny TVP, TVP Woman, TVP Entertainment, TVP Broadcasting i TVP Wilno (Litwa). Spektakl ma dotrzeć do widowni szacowanej na ok 4,2 miliona widzówwywołując nowe zainteresowanie Samos, Chios i Lesbos jako miejsc, które trzeba zobaczyć.


On podąża Nagłówki GTP w Google News Aby być na bieżąco ze wszystkim, co nowe w dziedzinie turystyki i podróży w Grecji.

READ  Katie Boulter i Jack Draper wygrywają w Nowym Jorku