Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samantha Robertson odeszła z Nintendo po 11 latach

Samantha Robertson odeszła z Nintendo po 11 latach

Zdjęcie: Nintendo

Amerykańska pracownica Nintendo Samantha Robertson ujawniła, że ​​odeszła z firmy po 11 latach. Jeśli kiedykolwiek oglądałeś transmisję z Treehouse, prawdopodobnie widziałeś przed kamerą Robertsona pokazującego nadchodzące wydanie.

Samantha rozpoczęła swoją karierę w 2011 roku jako autorka tekstów i redaktorka tłumaczeń (w tym opracowywanie produktów i publikowanie) w Treehouse. W 2019 roku przeszedłem z zastępcy dyrektora do dyrektora marketingu produktów w dziale relacji z wydawcami i programistami NoA.

W swojej pożegnalnej wiadomości na Twitterze Robertson powiedziała, że ​​„to wielki zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi” i wspomniała, że ​​jest gotowa na nowe wyzwanie – z przyszłymi aktualizacjami w drodze. Oto jej pełne przesłanie:

W zeszłym tygodniu skończyłem pracę w Nintendo. To wielki zaszczyt pracować z tak wspaniałymi ludźmi. Ale pandemia kategorycznie potwierdziła, że ​​życie jest krótkie i nie można brać za pewnik. Mam sposoby na odkrywanie. Choć jest to banalne, nie ma czasu takiego jak teraźniejszość.

Zdaję sobie sprawę, że możliwość cofnięcia tego kroku to przywilej, a nie prosty ruch, który wykonuję. Cieszę się, że mogę podzielić się z wami przyszłymi aktualizacjami, gdy dowiem się, co będzie dalej.

Będę się naładowywać, spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną, projektami badawczymi i kreatywnymi przedsięwzięciami, które były problematyczne od zbyt dawna, i zastanawiam się nad nowymi sposobami wspierania branż i ludzi, na których mi zależy.

Gry wideo i społeczność graczy pozostają ogromną częścią mojego życia. Jestem pasjonatem branży. Myślę, że to niesamowite. Myślę, że mogłoby być lepiej. I chyba jeszcze z tym nie skończyłem.

W imieniu społeczności Nintendo Life życzymy Samanthy wszystkiego najlepszego w jej przyszłych przedsięwzięciach.

READ  Zaplanowane alerty Zegara Google są wyłączone dla niektórych użytkowników