Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sam Eggington: „Czy to skrzynie Zysków, jak Floyd Mayweather, czy walki jak Mike Tyson, upewnię się, że wygram” |  wiadomości bokserskie

Sam Eggington: „Czy to skrzynie Zysków, jak Floyd Mayweather, czy walki jak Mike Tyson, upewnię się, że wygram” | wiadomości bokserskie

Sam Eggington chciał być wycieczkowiczem. Problem polegał na tym, że nie mógł nic poradzić na wygraną.

Tydzień Podróżników, Tydzień za Granicą. To normalne wynagrodzenie, ale oczekuje się, że stracą. Jednak Sam Eggington był tym, który nie mógł powstrzymać się od próby wygranej.

Były mistrz Europy i Wspólnoty Narodów w wadze półśredniej dominuje teraz w Polsce niepokonany Przemysław زيesk w sobotni wieczór, na żywo Sky Sports.

Użyj przeglądarki Chrome, aby uzyskać dostęp do odtwarzacza wideo

Eggington spodziewa się, że sobotnia walka przyniesie więcej możliwości

„Właśnie obróciłem się, aby być kierowcą dziennym. Słyszałem, że mówią 1200, 1500 funtów tygodniowo. Przez cały czas, kiedy byłem w. Sprawiałem, że padało,” powiedział Eggington. Sky Sports Wiadomości.

„Dostałem kilka tytułów i trochę się podwoiłem. Po prostu biegaliśmy z tym i cieszyliśmy się po drodze”.

Jest weteranem wielu trudnych i żmudnych bitew turniejowych. Ale obiecuje, że nadejdzie więcej.

„Dochodzę do szczytu”, powiedział Eggington. „Mam 28 lat”. „To jest najlepszy czas i tak się czuję. Liczby nie leżą na siłowni. Czuję się dobrze, czuję się silny. W wieku jedenastu lat bardzo dobrze się ważę. Dobrze się bawię”.

Będę wyglądać na dużą i będę wyglądać na większą [on fight night]. Będę pełen i będę pełen energii.”

noc walki na żywo

Sobota 25 czerwca 19:00

Eggington przegrał siedem porażek w 38 meczach. Może nie zawsze zwycięsko kończy zawody, ale zawsze się stara. To właśnie sprawia, że ​​oglądanie jest ekscytujące.

„Jeśli było [Zysk] „Przyjdź do pudełka jak Mayweather lub walcz jak Tyson, myślę, że zrobiłem wszystko, co mogłem na siłowni, aby upewnić się, że wygrywam” – powiedział Eggington.

„Rzućmy ten ciężar na drogę i trochę jedzenia we mnie, a twój mężczyzna ma kłopoty”.

Adam jest świetny, Sam Eggington, Karis Artingstal
obrazek:
Adam Azim, Eggington i Karis Ertingstal zagrają w BOXXER Breakthrough w sobotni wieczór

Oglądaj Sama Eggingtona kontra Przemysław Zysk, pierwszy raz zawodowiec Karriss Artingstall, Adam Azim i inni na żywo w Sky Sports Action i Sky Sports Main Event w soboty o 19:00.

READ  Anu Rani: Od rzucania laskami do reprezentowania Indii na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio | Wiadomości z Igrzysk Olimpijskich w Tokio