Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sally Axis Trial – Special Preview – Deadline

Zdobywca Oscara Al Pacino i Meadow Williams w rolach głównych Amerykański zdrajca: Proces Osi Sally, Dramat historyczny pojawiający się w wybranych kinach w weekend z okazji Dnia Pamięci za pośrednictwem Vertical Entertainment i Redbox Entertainment. Film wyreżyserowany przez Michaela Polaka, oparty na prawdziwej historii i opowiada o losach Amerykanki Mildred Gellers (Williams) i jej adwokata (Pacino), którzy walczą o odzyskanie swojej reputacji.

Nazywana „Axis Sally” w celu transmitowania nazistowskiej propagandy dla sił amerykańskich podczas II wojny światowej, historia Mildred ujawnia ciemną stronę maszyny propagandowej pełnej nienawiści do III Rzeszy, jej ostateczne aresztowanie w Berlinie i późniejszy proces o zdradę Stanów Zjednoczonych po II wojna światowa. wojna.

Tony Collette w filmie Dream Horse „The Dry” z udziałem Erica Bana, dramat z Sundance „Blast Beat” oraz inne debiuty w kinach – zapowiedź specjalisty

Obsadę uzupełniają Mitch Bilge, Thomas Kretschman, Lalla Kent, Carsten Norgard i Swain Temel. Obraz oparty na powieści Williama E. Owena, Sally’s Secret Axis, jest również dostępny na żądanie. Książka Williama i Vance’a Owenów Axis Sally Confidential,

Lionsgate

Thriller akcji Lionsgate Zagrożone gatunki Dziś zadebiutował w wybranych kinach. Film wyreżyserowany i napisany przez MJ Bassetta jest przygodową opowieścią, która rozgrywa się w surowym afrykańskim słońcu.

W filmie występują Rebecca Romijn, Philip Winchester, Isabel Bassett, Michael Johnston, Chris Fisher i Jerry O’Connell.

Winchester gra Jacka Halseya, który zabiera swoją żonę (Romain), ich dorosłe dzieci i przyjaciela na wymarzone wakacje do Kenii. Ale kiedy samotnie zapuszczają się do dzikiego parku, ich wóz safari zostaje przewrócony przez wściekłego nosorożca, pozostawiając ich rannych i zdesperowanych. Potem, gdy oboje wyruszają na ratunek, krwawe spotkanie z tygrysem i klanem hien wywołuje desperacką walkę o przetrwanie.

Zdjęcia Momentum

W dramacie Daniela Lesovitza Zarząd PortuPaul (Fion Whitehead) przybywa na spektakularny dworzec centralny w Nowym Jorku po tym, jak został wyrzucony z domu w środkowej Pensylwanii.

Chwilowe spotkanie z Wayne (Lena Bloom), kobietą o podobnym kolorze, skłania go do poszukiwania jej. Wkrótce miłość rozkwita w jej pięknie i pewności siebie. Ale gdy obaj dowiadują się więcej o sobie nawzajem, pojawiają się błędne relacje Pawła, a podwójne życia, które prowadzi, muszą zostać pogodzone.

W turnieju wzięli również udział McCall Lombardi i Christopher „Africa” Quarles.

Momentum Pictures ukaże się w limitowanych kinach w ten weekend, a cyfrowa premiera 1 czerwca.

Greenwich Entertainment

Moby opowiada o swoim życiu i karierze w Moby Doc, Surrealistyczny dokument biograficzny, który zadebiutował w dzisiejszych cyfrowych kinach i na platformach Greenwich Entertainment. Wyreżyserowany przez Roba Gordona Pralvera film będzie podróżował przez jego burzliwe życie osobiste i słynną muzykę, od undergroundowych zespołów punkowych po solowego artysty zajmującego czołowe miejsca na listach przebojów, a także od uzależnionego od uzależnionego do wegańskiego aktywisty.

Docu obiecuje spojrzeć na artystę, który sprzedał ponad 20 milionów albumów na całym świecie, wieloletniego działacza na rzecz praw zwierząt i człowieka, którego bolesne dzieciństwo ukształtowało się w znaczący sposób. Zawiera szereg wywiadów, w tym z Davidem Lynchem i Davidem Bowie, a także nagrania muzyczne i archiwalne.

Zwolnij magnes

Horror Jason William Lee, Dom zabawDostępne również w kinach i na życzenie w Magnet Releasing w ten weekend.

W filmie piosenkarz wspomagający i słynny były mąż Casper zostaje zaproszony do rywalizacji w internetowym reality show Funhouse „Big Brother”. Parafrazując i niszcząc jego reputację, Casper niechętnie przyjmuje ofertę. Wraz z 7 innymi celebrytami z listy C z całego świata będzie walczył o nagrodę w wysokości 5 milionów dolarów.

Początkowo Funhouse jest taki, jak sugeruje jego nazwa, pełen dzikich czasów, rodzących się przyjaźni, związków miłosnych i rywalizacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, zabawa szybko zamienia się w nieszczęście, gdy pierwsze wyzwanie brutalnie zabija biegacza.

Na zdjęciu występują Walter Skarsgård, Gigi Saul Guerrero i Khamisa Welcher.

READ  Netflix uspokaja obawy Wall Street oczekiwaniami dotyczącymi wzrostu klientów