sport

Salem dodaje trzy kwalifikatory stanu | Wiadomości, sport, praca

Austin Town – The Salem Girls dodało trzy kolejne kwalifikacje na torze stanowym na spotkaniu regionalnym w Austin Town w Dywizji Drugiej w sobotę.

Starsza Kayla Jamison, Carly Hall i student pierwszego roku Riley Hutton ukończyli na Falcon Stadium wysokie stopnie główne.

Jamison był trzeci w rzucie dyskiem (120 stóp – 6), Hole był czwarty na 1600 m (5: 36,58), a Hutton był czwarty w biegu na 400 m (58,76 s), aby zwrócić uwagę na kwakrów.

Sophia Gregory jest studentką West Branch, która dwukrotnie zakwalifikowała się jako stanowa po zajęciu trzeciego miejsca w wyścigu 400-dash (58,67) i czwartej w sztafecie 800 z debiutantką Anną Libiyat i nowicjuszami Lauren Gossett i Kennedy Berger (1: 45.59).

Michael Hevesdus, jedyny zawodnik dystryktu South Ring, który zakwalifikował się do sobotniego finału regionalnego, był w 800.

Hevesdus, który w drugiej lidze przyjechał z najlepszym czasem, zajął trzecie miejsce (1: 56.32).

Czterech najlepszych w każdym turnieju przechodzi do drugiej ligi, z którą spotyka się w piątek i sobotę w Pickerington North High School.

Salem Girls walczyły także w czwartek z trzema kwalifikacjami w całym stanie z Jamiesonem i inną kulistą Lizzie Shuntz, Haley Cochran, studentką drugiego roku Elli Doble i studentką Megan Stafford w sztafecie 3200.

Salem Junior Jax Booth był jedynym chłopakiem z Salem, który osiągnął ten stan, zajmując trzecie miejsce w skoku w dal w czwartek.

Dziewczęta z regionu, które rywalizowały w sobotnich finałach regionalnych, to Alexa Gossett, studentka pierwszego roku z West Branch, Zoe Sanders i Kennedy Berger, piąte miejsce w sztafecie 400 (51,43). Schontz, szósty w rzucie dyskiem (115-10); Salem Cochran, Hall, Double and Hutton, szósta w sztafecie 1600 (4: 06.55); I Berger, ósmy w 100 myślniku (13,50).

Drapanie w hali z 800 wygrane przez starszego Polaka Jackie Grisdel (2: 14.30).

Pozostałymi chłopcami byli Andrew Covey z West Branch, który zajął siódme miejsce na 300 płotkach (41,68); Seniorzy Salem Landon Cooper i Jax Booth oraz juniorzy Sam Walter i Austin Sinkovich zajęli ósme miejsce w sztafecie 800 (1: 33.03); Uczeń II roku Salem Dillon Monroy zajął 10 miejsce w skoku wzwyż (5-8).

READ  Richard Lee Sanzenbacher 1931-2021 | Wiadomości, sport, praca

Trener drużyny South Range, Spencer Bush, który w XVII wieku miał najlepszy czas w drugiej lidze, nie brał udziału w żadnym wyścigu na odległość w sobotę.

Spencer otrzymał wizytę w Akademii Wojskowej Stanów Zjednoczonych w West Point. Jego ojciec i trener Mark Bush powiedział. „Zgłasza się do (dzień przyjęcia) w ciągu czterech tygodni, więc zdecydowaliśmy się zamknąć jego firmę i pozwolić mu odpowiednio się przygotować, kiedy złoży raport. W ciągu czterech tygodni będzie musiał pomyślnie ukończyć dwa miesiące tego, co nazywa się„ potworem ” jak wszyscy studenci stażyści będą musieli to zrobić. To była trudna decyzja, ale jesienią zostanie podjęta po drugiej stronie przedmieścia West Point ”.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment