Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sakurai zaprasza wszystkich do obejrzenia ostatniej odsłony Smash, niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy nie

Zdjęcie: Nintendo

Już tylko dzień dzieli nas od dowiedzenia się, kto zabierze ostatni kawałek postaci Gra Super Smash Bros. Ostatecznya reżyser serialu Masahiro Sakurai wydaje się raczej podekscytowany — ośmielimy się powiedzieć zaufany? – O przedstawieniu.

Przemawiając dziś rano w mediach społecznościowych, Sakurai zaprosił wszystkich fanów gier „niezależnie od tego, czy jesteś graczem Smash Bros., czy po prostu kochasz gry”, aby obejrzeć jutrzejszy program.

w więcej ćwierkaćZ wdzięcznością Umieść tweeta Jeśli chodzi o tłumaczenie, Sakurai mówi, że „naprawdę podobało mu się” nagrywanie tej ostatniej audycji:

„Możesz nie znać nowego wojownika lub może on różnić się od twoich osobistych oczekiwań.

Mamy jednak nadzieję, że spodoba ci się to oprogramowanie do gier i sama transmisja strumieniowa! Naprawdę podobało mi się nagrywanie audycji.”

Oczywiście fani już zaczęli spekulować, kim będzie wojownik i czy Sakurai zostawił jakieś wskazówki w swojej wiadomości. Jesteśmy pewni, że tak nie jest, ale tak Robić Wydaje się, że jest skierowany do szerszej publiczności graczy, prawdopodobnie wskazując, że wojownik może być znaną i dobrze znaną postacią.

Jeszcze wczoraj oficjalne konto na Twitterze Super Smash Bros. także kibicuj fanom uwolnić ich wyobraźnię.

Dowiemy się raz na zawsze, więc nie zapomnij zajrzeć do nas przed 15:00 GMT, ponieważ będziemy organizować wielką prezentację na żywo tutaj, na Nintendo Life. Kto to będzie?!