Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

SAI mianuje sześciu zagranicznych trenerów lekkoatletyki do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu

Aby wesprzeć przygotowania indyjskich elitarnych sportowców do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu, indyjski urząd ds. sportu (SAI) zatwierdził mianowanie sześciu zagranicznych trenerów lekkoatletyki do 2024 roku.

Ten krok wzmocni przygotowania do Paryża 2024 i pomoże w długofalowym rozwoju lekkoatletycznych sportowców w Indiach, poinformował SAI w poniedziałkowym tweecie.

Wśród sześciu powołanych trenerów znalazł się Józef Lisowski z Polski, który będzie trenował dyscypliny sprinterskie na 400m, 4x100m i 4x400m, a Scott Simmons ze Stanów Zjednoczonych będzie trenował biegaczy średnio- i długodystansowych. Tatlana Sibileva ze Stanów Zjednoczonych będzie pielęgnować sportowców chodu wyścigowego, a Steffen Reumann z Niemiec zajmie się rzutami rotacyjnymi, dyskiem i pchnięciem kulą. Kimmo Kinnunen z Finlandii będzie trenował zawodników wykonujących rzut oszczepem, podczas gdy Juan Gualberto Napoles Cardenas z Kuby będzie odpowiadał za skoki poziome, napisał na Twitterze SAI.

Sześciu trenerów zostało wyznaczonych za łączny koszt około 42 000 USD miesięcznie.

Indie miały swoje najbardziej udane igrzyska olimpijskie w historii w Tokio, zdobywając siedem medali, w tym historyczny złoty medal przez rzucającego oszczepem Neeraja Chopra, pierwszego indyjskiego sportowca, który zdobył medal olimpijski.

–IANS

bsk

(Tylko nagłówek i zdjęcie tego raportu mogły zostać przerobione przez personel Business Standard; reszta treści jest generowana automatycznie na podstawie syndykowanego kanału).

Drogi Czytelniku,

Business Standard zawsze usilnie starał się dostarczać aktualne informacje i komentarze na temat wydarzeń, które są dla Ciebie interesujące i mają szersze implikacje polityczne i gospodarcze dla kraju i świata. Wasze zachęty i ciągłe informacje zwrotne na temat ulepszania naszej oferty tylko wzmocniły naszą determinację i zaangażowanie w te ideały. Nawet w tych trudnych czasach wynikających z Covid-19 nadal pozostajemy zaangażowani w informowanie i aktualizowanie wiarygodnych wiadomości, autorytatywnych poglądów i wnikliwych komentarzy na temat aktualnych istotnych kwestii.
Mamy jednak prośbę.

Walcząc z ekonomicznymi skutkami pandemii, potrzebujemy Waszego wsparcia jeszcze bardziej, abyśmy mogli nadal oferować Wam więcej wysokiej jakości treści. Nasz model subskrypcji spotkał się z zachęcającą odpowiedzią wielu z was, którzy subskrybowali nasze treści online. Większa subskrypcja naszych treści online może tylko pomóc nam osiągnąć cele, jakim jest oferowanie jeszcze lepszych i bardziej odpowiednich treści. Wierzymy w wolne, uczciwe i wiarygodne dziennikarstwo. Twoje wsparcie w postaci większej liczby subskrypcji może pomóc nam ćwiczyć dziennikarstwo, do którego jesteśmy zobowiązani.

READ  Holandia i Polska kończą wąskie zwycięstwa w Billie Jean King Cup

Wspieraj wysokiej jakości dziennikarstwo i zasubskrybuj Business Standard.

Edytor cyfrowy