Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ryszard Zelanka 1945-2022 | Wiadomości, sport, praca

PÓŁNOCNA LIMA – Richard „Zeke” Zelanca, lat 77, zmarł w piątek 26 sierpnia 2022 r. we wsi Wniebowzięcie.

Richard, lepiej znany rodzinie i przyjaciołom jako „Zeke”, urodził się 28 kwietnia 1945 roku w Youngstown jako syn zmarłego Józefa i Normy Benigni Zelanki.

Dożywotni mieszkaniec Youngstown i północnej Limy, Zeke ukończył szkołę średnią Woodrow Wilsona z 1963 roku. Po ukończeniu szkoły służył w armii Stanów Zjednoczonych podczas ery wietnamskiej.

Po zwolnieniu z pracy nadzorczej wrócił w okolice i przez kilka lat pracował w sklepie spożywczym A&P. W 1972 Zeke rozpoczął swoją 50-letnią karierę jako kierowca ciężarówki na długich trasach, gdzie przez większość tych lat był właścicielem i operatorem.

Kiedy nie był w trasie, pasją Zeke’a było ściganie się jego samochodem w Quaker City Motorsports Park. Ostatnio cieszył się wolontariatem w kościele św. Antoniego, robiąc oryginalną pizzę z Briar Hill i uczęszczając do społeczności Common Ground Church.

Zostanie na zawsze zapamiętany ze względu na swoje wielkie serce i chęć pomocy każdemu w potrzebie.

Odszedł, aby zachować pamięć, swoją byłą żonę Shirley A. Scott, którą poślubił 6 lipca 1991 roku; Dzieci, Roy (Tabatha Stanley) Oliver Struthers, Anthony Oliver z Toccoa w stanie Georgia, Shannon (Kelly) Oliver z Youngstown, Richard J (Elizabeth) Zylanka z Youngstown, Melinda Kay (Jim) Harney z Hobart w stanie Indiana i Wilbur Perrier z Północy Lima; Siostra Glenden Carr z New Port Richey na Florydzie; 21 wnuków; Pięciu prawnuków. I jego pies i wierny towarzysz Piotr.

Rodzina i przyjaciele będą przywitani od 16 do 17:45 w piątek, 2 września 2022 r., w domu pogrzebowym Cunningham-Becker, 270 N. Main St. Polska, gdzie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się o godz.

Na cześć jego miłości do zwierząt wyróżnienia mogą przybrać formę darowizn dla organizacji Angels for Animals, 4750 W. South Range Road Canfield, OH 44406.

READ  Plotki transferowe: Sancho, Lewandowski, Tony, Young, Lingard, Bill, Haaland, Doykhi

Odwiedź www.beckerobits.com, aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami z rodziną Żylanki.

(uwaga specjalna)