Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ryōy Kobayashi wygrywa Mistrzostwa Czterech Skoczni w skoczniach narciarskich

Japonia Ryoyo Kobayashi Wygrał największą coroczną imprezę w męskich skokach narciarskich – Mistrzostwa Czterech Skoczni – i nie możemy się już doczekać, kiedy uda nam się zdobyć jego pierwsze medale olimpijskie.

Kobayashi, lat 25, wygrał trzy ze swoich czterech meczów w turnieju, który odbył się w Niemczech i Austrii, aby zdobyć swój drugi tytuł trzy lata po wygraniu wszystkich czterech meczów. Żaden Amerykanin nie zakwalifikował się do żadnego z finałów, aby zdobyć punkty.

Kobayashi, który na Igrzyskach Olimpijskich 2018 zajął osobno siódme i dziesiąte miejsce, może od tego czasu dać Japonii pierwsze snowboardowe złoto. Kazuyoshi Funaki Wygrał indywidualne złoto, a drużyna mężczyzn zakotwiczyła złoty medal w Nagano w 1998 roku.

Kobayashi zastąpił niemieckiego Karl Geiger Jako kapitan Pucharu Świata podczas Czterech Skoczni, zliczając punkty z zawodów przez cały sezon.

28-letni Geiger jako jedyny zdobył medal w obu konkurencjach indywidualnych na Mistrzostwach Świata w zeszłym sezonie (srebrny i brązowy). Polska Piotr Żyła i Austriak Stefan Kraft Regularne i Big Hills wygrały światy.

norweski Halvor Aigner GrandrodA on, mistrz Pucharu Świata z poprzedniego sezonu, zajmuje trzecie miejsce w tym sezonie, za Kobayashim i Geigerem.

Polska pełny stoush, który zdobył trzy z czterech indywidualnych tytułów olimpijskich w latach 2014-2018, ma w tym sezonie jedno podium i trzecie miejsce 11 grudnia.

szwajcarski Szymon Amman, który zdobył złote medale olimpijskie w 2002 i 2010 roku, a teraz ma 40 lat, najlepiej ukończył Puchar Świata w tym sezonie i jest trzynasty.

OlympicTalk rozpoczęta Wiadomości Apple. Woleliśmy!

Więcej: Igrzyska Olimpijskie

Shaun White wraca do zdrowia po Covid przed ostatnimi kwalifikacjami w łyżwiarstwie figurowym olimpijskim Mistrzostwa USA w łyżwiarstwie figurowym 2022: co obejrzeć w czwartek Gabriella Papadakis, Guillaume Céziron pomijają mistrzów Europy, zwracają uwagę na niebezpieczeństwa COVID

READ  Spór między prokuratorem Makasibem a Desmondem trafia do sądu | Wiadomości, sport, praca

Ryōy Kobayashi wygrywa Mistrzostwa Czterech Skoczni w skoczniach narciarskich Pierwotnie pojawił się NBCsports.com