Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ryan Reynolds nie pozwala na Rising w Deadpool 3?

Ryan Reynolds nie pozwala na Rising w Deadpool 3?


Gildia Amerykańskich Scenarzystów zatrzymała Hollywood. Jednak Marvel nadal zdecydował się iść naprzód z kręceniem Deadpool 3, nawet bez scenarzystów na planie, ponieważ film niedawno dodał ostatnich członków obsady.

Reynolds jest uznawany za jednego ze scenarzystów Deadpoola 3.

Aktor Deadpool, Stefan Kapičić, uczcił rozpoczęcie zdjęć do filmu postem na Instagramie. Aktor udostępnił zdjęcie z naklejką „Potwierdzone” na swojej relacji na Instagramie.

Podobno Marvel zdecydował się kontynuować harmonogramy produkcji Deadpool 3 i Thunderbolts, nawet gdy obowiązuje strajk scenarzystów. Marvel zatrudnił Zeba Wellsa, aby dopracował scenariusz filmu przed rozpoczęciem strajku.

Jednak filmowanie może być krótkotrwałe, ponieważ Gildia Aktorów Ekranowych – Amerykańska Federacja Artystów Telewizyjnych i Radiowych rozpoczęła strajk pod koniec czerwca. SAG-AFTRA to związek zawodowy reprezentujący ponad 160 000 aktorów filmowych i telewizyjnych oraz innych specjalistów mediów na całym świecie. Ten nowy strajk skutecznie zamknie produkcję, ponieważ związek negocjuje nową umowę ze studiami.

Trwający strajk poważnie utrudni Reynoldsowi i reszcie obsady.

W wyniku strajku scenarzystów Ryan Reynolds podobno nie mógł improwizować kwestii podczas kręcenia. Aktorzy pracujący na planie Deadpoola 3 muszą trzymać się scenariusza co do joty. Reynolds będzie musiał zachować te żarty dla siebie, dopóki strajk się nie skończy.

To poważnie wpłynęłoby na przepływ produkcji, ponieważ jedną z najbardziej zauważalnych cech Deadpoola jest ciągłe wyśmiewanie się z rzeczy, które dzieją się wokół niego. Z pewnością Reynolds będzie miał trudności z kontynuacją scenariusza podczas kręcenia filmu.

Posiadanie wielkiej gwiazdy, takiej jak Hugh Jackman w Deadpool 3, tylko komplikuje sprawę. Jackman i Reynolds przyjaźnią się od czasu, gdy pracowali razem nad X-Men Origins: Wolverine i od czasu do czasu próbowali sobie żartować w mediach społecznościowych. Ta pozornie normalna relacja między przyjaciółmi mogła być przedmiotem improwizacji podczas kręcenia filmu. Przypadkowe uwagi między obsadą są oczekiwane i powszechne podczas kręcenia, ale nie są dozwolone podczas strajku scenarzystów.

READ  Chris Dziadol relacjonuje: ruch Viaplay w Europie Środkowo-Wschodniej

Stworzenie Deadpoola 3 bez scenarzystów byłoby trudnym zadaniem. Seria o Jamesie Bondzie nakręciła Quantum of Solace podczas ostatniego strajku scenarzystów, a rezultatem była zagmatwana fabuła, ponieważ scenarzyści nie byli pod ręką, aby dostosować scenariusz. W tym momencie Deadpool 3 nie może sobie pozwolić na żadne wpadki, ponieważ Marvel zmaga się z wynikami kasowymi swoich poprzednich filmów.

Reynoldsowi trudno byłoby podążać za scenariuszem z Hugh Jackmanem na planie.

Deadpool 3 napotkał wiele opóźnień, ponieważ projekt był już w fazie rozwoju już w 2019 roku, kiedy ukazał się drugi film. Przejęcie Twentieth Century Fox przez Disneya wstrzymało produkcję Deadpool 3. Ponieważ film jest teraz częścią Marvel Cinematic Universe, scenariusz musiał zostać przepisany, zanim szef Marvela, Kevin Feige, dał mu zielone światło.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak wypadnie Deadpool 3, gdy hit będzie kontynuowany. Marvel może zdecydować się na opóźnienie premiery filmu, jeśli sytuacja się pogorszy i jeśli SAG-AFTRA również zastrajkuje. Mamy nadzieję, że wszystkie strony znajdą wspólny język i rozwiążą spory tak szybko, jak to możliwe.

Premiera Deadpoola 3 planowana jest na 8 listopada 2024 roku.