runda Ligi Mistrzów UEFA: Robert Lewandowski z Barcelony zdobywa hat-tricka w swoim pierwszym występie w Europie od czasu swojego ruchu |  wiadomości piłkarskie

runda Ligi Mistrzów UEFA: Robert Lewandowski z Barcelony zdobywa hat-tricka w swoim pierwszym występie w Europie od czasu swojego ruchu | wiadomości piłkarskie

Robert Lewandowski strzelił hat-tricka w pierwszym sezonie Barcelony w Lidze Mistrzów dzięki wygodnemu zwycięstwu 5:1 nad Viktorią Pilzno na Camp Nou.

Frank Kessie prowadził drużynę La Liga po 13 minutach, zanim Pilzno wydawało się, że faul Andreasa Christensena na skrzydłowym Johna Mosquerę został ukarany, ale decyzja została unieważniona po przeglądzie VAR.

Lewandowski strzelił drugą bramkę w 34 minuty, szósty gol dla Barcelony od czasu jego letniej przeprowadzki z Bayernu Monachium.

Jan Sikora świętował podróżnicze wsparcie Czecha, gdy wyprzedził Marca-Andre ter Stegena, mając na celowniku VAR.

Jednak Lewandowski ugruntował prowadzenie Barcelony, kiwając głową w dośrodkowaniu z Ousmane Dembele w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie.

Polski napastnik skompletował hat-tricka w 67. minucie, trafiając piłkę znad krawędzi pola karnego Pilzna, zwiększając swój osobisty bilans do 89 bramek w Lidze Mistrzów, a piątą bramkę dorzucił rezerwowy Ferran Torres.

W drugim meczu grupy C Bayern Monachium wygrał 2-0 w Intermilan Po wczesnym strzale Leroya Sane’a i bramce samobójczej w drugiej połowie obrońcy Danilo D’Ambrosio.

obrazek:
Leroy Sane był zaangażowany w oba gole, gdy Bayern Monachium rozpoczął swoją kampanię od wygranej

Neapol Wygrał w pierwszym secie imponującą wygraną u siebie 4-1 Liverpool.

ZauważyćPierwszy mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów po 12-letniej nieobecności zakończył się porażką 4:0 Ajax Szkocka drużyna przegrała 3:0 w 33 minuty.

Tottenham Swoją kampanię w grupie D rozpoczął od zwycięstwa 2:0 u siebie Marsyliaktóry przez większość drugiej połowy grał z dziesięcioma zawodnikami.

Sportowa Lizbona wygrał 3-0 in Eintracht Frankfurt Z bramkami w drugiej połowie Marcos Edwards, Trincao i Nuno Santos.

Marcos Edwards świętował swój pierwszy mecz w Lidze Mistrzów z bramką, gdy Sporting Lizbona zmiażdżył Frankfurt
obrazek:

W grupie B doszło do późnego dramatu w Wanda Metropolitano, gdy Antoine Griezmann zszedł z ławki, aby zdobyć bramkę w doliczonym czasie gry. Atletico Madrid przeboleć Porto 2-1.

READ  Pełny harmonogram, mecze, wyniki, mecze piłki nożnej, daty, czas rozpoczęcia dla Australii, AEDT

W drugiej połowie nastąpiło duże opóźnienie, ponieważ pomocnik Porto Otavio został zabrany na nosze po kolizji.

Porto zostało następnie zredukowane do 10 mężczyzn dziewięć minut przed końcem meczu, po tym, jak napastnik Mehdi Tarmi otrzymał drugą żółtą kartkę.

Atletico myślało, że zdobyli tytuł, gdy strzał Mario Hermoso odbił się na początku około 11 minut dogrywki, ale Mateus Uribe wyrównał dzięki rzutowi karnemu po piłce ręcznej.

Był jednak późny dramat, gdy Griezmann – wycofał się z ławki godzinę później wśród doniesień, że klub nie chciał wydać klauzuli, aby kupić go na stałe z Barcelony – potrząsnął głową z rogu, by wywołać hałaśliwe świętowanie w Barcelonie. wsparcie domowe.

Klub Brugge przeboleć Bayer Leverkusen 1-0 na stadionie Jana Breedela po bramce obrońcy Abkara Sily pod koniec pierwszej połowy po tym, jak bramkarz Lukas Hradecky upuścił piłkę nad linię z rzutu rożnego.