Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozszerzenie zasięgu Digital Holdings Limited w Europie

Digital Domain Holdings Limited dołącza do Mastercard OFF CAMERA – Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych i sponsora Mastercard w pokazywaniu filmów najlepszych niezależnych filmowców świata

HongkongI 20 kwietnia 2023 r /PRNewswire/ — Dzisiaj Domain Digital Holdings Limited (DDHL), a Hongkong Giełdowa firma zajmująca się efektami wizualnymi i technologią wirtualnego człowieka ogłosiła, że ​​będzie sponsorem 16. dorocznej wystawy Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych Mastercard OFF CAMERA. Stworzony, aby pomóc wyróżnić niektóre z najlepszych niezależnych filmów lokalnych i twórców filmowych z całego świata, festiwal odbędzie się w Krakowie, PolskaNA 28 kwietnia – 7 maja.

Podczas festiwalu Mastercard OFF CAMERA w ciągu dziesięciu dni zostanie wyświetlonych blisko 400 filmów, w tym kilka wydarzeń jurorskich, a także główny konkurs dramaturgiczny „Wytyczanie drogi”. Międzynarodowe jury dokona przeglądu wyboru 10 filmów autorstwa jednych z najlepszych niezależnych twórców na świecie, a zwycięzca otrzyma prestiżową Krakowską Nagrodę Filmową im. Andrzeja Wajdy. Drugi konkurs wyróżnia i honoruje najlepsze filmy Polska w ciągu zeszłego roku. American Indies – poświęcony surowemu, wielkiemu kinie amerykańskiemu i najlepszym z festiwali – to ciekawe produkcje nagradzane na międzynarodowych festiwalach filmowych, które polska publiczność będzie miała okazję zobaczyć na srebrnym ekranie, często po raz pierwszy.

„Globalna scena ma tętniący życiem przemysł efektów wizualnych i produkcji gier, a kilka uniwersytetów zapewnia stały strumień dobrze wykwalifikowanych talentów” – powiedział. Szymon Meszczak-Mastercard Manager OFF CAMERA. „Z przyjemnością witamy Digital Domain, głównego światowego gracza w dziedzinie efektów wizualnych, w celu uzyskania dostępu do wysoce profesjonalnej i konkurencyjnej siły roboczej w regionie europejskim”.

DDHL jest tworzony specjalnie przez nagrodzone Oscarem studio efektów wizualnych domena cyfrowa, jeden z wiodących na świecie dostawców usług pre- i post-produkcyjnych, sprawia, że ​​sponsorowanie z kartą Mastercard OFF CAMERA jest naturalnym świętem. Ostatnie prace studia VFX obejmują projekty stworzone dla międzynarodowej publiczności, w tym Warner Bros. kolejny hit niebieski chrząszczseria odcinków Marvel Studios Tajna inwazja Wideo Amazon Prime fort, i więcej.

READ  W czasie pandemii COVID detaliści metra Des Moines zostaną zamknięci w 2021 r.

Wraz z biurami w Zjednoczone państwoI KanadaI ChinyI IndieDDHL nadal rozszerza swoją obecność w Europa Po utworzeniu w pełni zależnej spółki Digital Domain Capital Partners w Luksemburg. Firma DDHL dokonała również strategicznych inwestycji w kilka europejskich spółek z sektora mediów i handlu elektronicznego, w tym zabezpieczając mniejszościowe udziały w firmie Podkreślanie wydarzeń i rozrywki AGspółka macierzysta Niemcy Film o Konstantyniejeden z Europa Odnosząca największe sukcesy firma zajmująca się produkcją i dystrybucją filmów, częstym współtwórcą polskiej kinematografii. Fundusze na sponsorowanie DDHL Mastercard OFF CAMERA Festival będą pochodzić wyłącznie z wpływów z europejskich operacji i partnerstw.

Powiedział: „Europejski przemysł filmowy ma jednych z najlepszych i najbardziej kreatywnych twórców efektów wizualnych i treści gier na świecie, a wielu z nich czeka na okazję, by pokazać, co potrafią”. Daniel C, dyrektor generalny DDHL Corporation. „Sponsorowanie Mastercard Off Camera Film Festival to zobowiązanie do rozszerzenia naszej obecności na rynku Europa I sposób, w jaki możemy wspierać najbardziej utalentowanych gawędziarzy i twórców treści na świecie”.

O Domain Digital Holdings Limited

Digital Domain Holdings Limited („Domena cyfrowa”) jest wiodącym twórcą doświadczeń związanych z transportem. W ciągu ostatnich 30 lat dziedzina cyfrowa urosła do roli lidera w branży efektów wizualnych, rozszerzając ramię wirtualnych ludzi i wizualizacji na całym świecie. Bogate dziedzictwo domeny cyfrowej składa się z setek filmów fabularnych i odcinków, tysięcy reklam, gier kinowych i wciągających doświadczeń. Kreatywna siła w najnowocześniejszych technologiach, domenie cyfrowej, wnosząca wyjątkowy kunszt do nagrodzonych Oscarem filmów Titanic, What Dreams May Come i The Curious Case of Przycisk Benjaminaa tytuły Marvel Cinematic Universe zmiażdżyły kasę na całym świecie, takie jak seria Avengers i Stranger Things z czwartym sezonem.

Jako pierwsze niezależne studio efektów wizualnych, które z powodzeniem przystąpiło do konkursu Wielkie ChinyDomena cyfrowa utorowała drogę do wirtualnego wyścigu od 2016 roku. Poleganie na technologiach sztucznej inteligencji i rzeczywistości wirtualnej umożliwia domenie cyfrowej tworzenie realistycznych i wyrażających emocje wirtualnych ludzi w czasie rzeczywistym, zapewniając zaawansowane medium dla interakcji człowiek-komputer i człowiek -interakcje międzyludzkie w różnych wirtualnych scenariuszach.

READ  Recenzja „Nigdy więcej śniegu”: polski dramat pozostaje nierozwiązany

Digital Domain Holdings Limited jest notowana na giełdzie w Hong Kongu (kod akcji: 547). Domena cyfrowa ma dziesięć witryn, m.in Los AngelesI VancouverI MontrealI PekinI SzanghajI Hajdarabad.

Oficjalna strona domeny cyfrowej – WWW.DIGITALDOMAIN.COM

Mastercard OFF CAMERA – Międzynarodowy Festiwal Filmów Niezależnych

16. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Niezależnych Mastercard OFF CAMERA za nami. Festiwal na przestrzeni lat ulegał zmianom i wciąż ewoluuje. Jednak od samego początku zawsze dostarczał informacji i komentarzy na temat aktualnego stanu świata. Odnosząc się do ważnych aktualnych tematów, festiwal odważył się pójść pod prąd. W ten sposób stała się jedną z najbardziej znanych imprez tego typu w Europie Środkowej.

Od lat w centrum programu festiwalu pozostają dwa konkursy: główny konkurs dramaturgiczny „Wytyczanie drogi” oraz Konkurs Polskich Filmów Fabularnych. Pierwsza część to przegląd dziesięciu pierwszych i drugich filmów z całego świata walczących o Krakowską Nagrodę Filmową im. Andrzeja Wajdy 25 000 USD. W Konkursie Polskich Filmów Fabularnych dziesięć ciekawych polskich tytułów ma szansę na nagrodę Dominiki Kulczyk & dFlights w wysokości 100 000 zł. Inne nagrody to najlepsza aktorka, najlepszy aktor i MasterCard Rising Star za debiut aktorski. Zwycięzcy są wybierani przez dwa jury składające się z czołowych międzynarodowych filmowców i ekspertów.

ŹRÓDŁO Digital Domain Holdings Limited