Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozszerzenie Cyberpunk 2077 pojawi się w przyszłym roku – w przygotowaniu jest jeszcze więcej materiałów do pobrania

W ramach najnowszego raportu o zarobkach firma CD Projekt potwierdziła, że ​​zapowiedziane wcześniej płatne rozszerzenie do Cyberpunk 2077 – które według dewelopera wprowadzi „nową historię” – ma teraz pojawić się w przyszłym roku i że trwają prace nad dodatkową zawartością. .

Szczegóły dotyczące rozszerzenia płatnej fabuły Cyberpunk 2077 pozostały ograniczone po decyzji CD Projekt o przeniesieniu uwagi na rozwój podstawowej gry w odpowiedzi na jej katastrofalną premierę pod koniec 2020 roku. Pierwotnie przeznaczony Aby omówić plany ekspansji przed premierą gry, co oznacza, że ​​dodatkowe informacje są już dawno spóźnione.

Odniesienia do rozszerzenia Cyberpunk 2077 były w najlepszym razie sporadyczne od czasu jego premiery, ale wydaje się, że CD Projekt jest teraz gotowy do omówienia go bardziej szczegółowo, a deweloper potwierdza, co nie dziwi, że będzie zawierać „nową historię” i że będzie zostanie uruchomiony w 2023 r. To tyle. Co teraz mówi, z dodatkowymi informacjami zaplanowane do udostępnienia Później tego roku.

Wraz z płatną ekspansją, wiceprezes i dyrektor finansowy CD Projekt Piotr Nielubowicz potwierdzili podczas najnowszej wersji deweloperskiej Aktualizacja zarobków (Dziękuję VGC), że studio pracuje również nad „więcej DLC” do embattle gry. Chociaż Nielubowicz nie podał dalszych szczegółów, ograniczona liczba darmowych DLC Cyberpunk 2077 po premierze, Przybył w sierpniuDo tej pory był stosunkowo niewielki, składał się z dwóch kurtek i nowego samochodu.

Nielubowicz dodał, że studio wierzy w „długoterminowy potencjał” Cyberpunka 2077, który od premiery pod koniec 2020 roku podobno sprzedał się w ponad 18 milionach egzemplarzy.

Z dala od Cyberpunka, CD Projekt raport o zarobkach Zobacz także aktualizacje dotyczące dodatkowych projektów, nad którymi pracujemy w studiu. Razem z Nowa gra z serii Wiedźmin i ostatnio późno W wydaniu nowej generacji Wiedźmina 3: Dziki Gon deweloper potwierdził, że pracuje również nad częścią gry karcianej Gwent, wykonując prace koncepcyjne i badawcze nad „niezapowiedzianymi projektami”, a jego studio Molasses Flood tworzy obecnie „niezapowiedziany projekt oparty na jednej z franczyz”, nasz własny”.

READ  Ubisoft ogłasza „energooszczędną” platformę NFT dla gier AAA • Eurogamer.net

Dokładnie wtedy, gdy usłyszymy więcej wiadomości o tym, który z tych projektów dopiero się okaże.