Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozrywka Wiadomości 2022-03-01 18:00:00 |  Hrabstwo szkarłatne pierwszy

Rozrywka Wiadomości 2022-03-01 18:00:00 | Hrabstwo szkarłatne pierwszy

Obrazy Getty

Maksym Chmerkowski sprowadza to do Polski: Rozrywka dziś wieczorem donosi, że Taniec z gwiazdami ałun Maksym Czmerkowski Udało mu się ewakuować Ukrainę i sprowadzić ją do Polski. We wtorek (1 marca) Chmerkovskiy opublikował na Instagramie swoje historie „Jestem w Polsce” z flagami ukraińskimi i polskimi oraz emoji modlitewne.

Sian Ben pokonuje kilometry, aby wypolerować pogranicze: W poniedziałek 28 lutego Sean Ben Opublikował zdjęcie na Twitterze i podzielił się, że wraz z dwoma kolegami przeszli „kilometrami” do polskiej granicy, zostawiając samochód na Ukrainie. „Wszystkie samochody na tym zdjęciu przewożą tylko kobiety i dzieci, większość z nich nie nosi śladu bagażu, a samochód jest tylko tym, co mają wartość” – napisał.

Sidney Sweeney Pogłoski o zaręczynach z odcinka: według TMZA trans gwiazda Sydney Sweeney W poniedziałek 28 lutego w Los Angeles nosi ogromny pierścionek z brylantem. Fani spekulują, że może być zaręczona ze swoim długoletnim chłopakiem, Jonathan Davino.

Brownwyn Windham-Burke powiedziała, że ​​doświadczyła homofobii na Prawdziwe gospodynie w hrabstwie Orange: Szósta strona donosi, że Brownwyn Wyndham Burkepierwsza otwarcie gejowska gwiazda in Prawdziwe gospodynie domowe Przywilej, musiała pogodzić się ze swoją homofobią Prawdziwe gospodynie w hrabstwie Orange Kostary. „Opowiadanie niestosownych dowcipów o tym, że jestem w intymnej relacji z kobietą, to nie jest dobre. To są subtelne ataki” – powiedziała. „Po tym, jak wyszedłem, musiałem udowodnić, że jestem gejem, że nie powinno to być tolerowane. ” dodał Wyndham Burke. To jest dokładne ciśnienie. To jest homofobia… To niewiarygodne, kiedy ludzie mówią: „Och, ona po prostu kłamie. Och, to nieprawda”.

READ  Większość GLA EPP wróciła do handlu, ponieważ Polska łagodzi ograniczenia