Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Royal Derby Hospital przygotowuje się do budowy wielopoziomowego parkingu dla 874 miejsc

Szpital Royal Derby planuje zakup wielopoziomowego parkingu na 874 miejsca po tym, jak pacjenci skarżyli się na brak miejsca parkingowego.

Dzieje się tak, ponieważ rozpoczęły się również prace budowlane nad nowym wielopoziomowym parkingiem przy szpitalu Burtons Queens, na którym powstanie 425 miejsc parkingowych. Oba szpitale są zarządzane przez ten sam fundusz zdrowia NHS.

Proponowane miejsce pod pięciokondygnacyjny budynek Derby znajduje się na miejscu istniejącego sześciopoziomowego parkingu, który może pomieścić 385 pojazdów, ale zostanie utracony podczas wszelkich prac budowlanych.

Nowy projekt parkingu w rzeczywistości zapewni łącznie 922 miejsca, ale ponieważ potrzeba tylko 874, reszta zostanie wykorzystana jako powierzchnia magazynowa. Dałoby to stronie dodatkowe 300 miejsc parkingowych, Derbyshire relacje na żywo.

W oświadczeniu planistycznym towarzyszącym wnioskowi o parking, przedłożonym przez Derby NHS Trust University Hospitals do Derby City Council, stwierdza się, że parking znajduje się „tak blisko istniejącej drogi wewnętrznej, jak to możliwe, z zachowaniem chodników i przejść dla pieszych w budynku szpitala”.

W projekcie zostaną również uwzględnione punkty ładowania elektrycznego, z co najmniej jednym miejscem na pięć miejsc.

W oświadczeniu planistycznym stwierdzono również, że szpital przeszedł szereg nowoczesnych aplikacji planistycznych, które doprowadziły do ​​utraty miejsc parkingowych na tym terenie.

Obejmuje to budowę nowego oddziału ambulatoryjnego, co spowoduje utratę 101 miejsc parkingowych na Parkingu 8 oraz 88 miejsc parkingowych na Parkingu 1, gdzie wyznaczono oddział tymczasowy, który zostanie zlikwidowany w lutym 2023 r. .

Łącznie szpital obsługuje 3195 miejsc, w tym parking dworski i pomieszczenia socjalne.

  • Otrzymuj najnowsze wiadomości e-mailem prosto na swoją skrzynkę odbiorczą – kliknij tutaj

Planiści Rady Miejskiej otrzymali dwa listy sprzeciwu od mieszkańców pobliskiego Constable Drive.

Wyrażają swoje obawy dotyczące wielkości budynku oraz powodowanego przez niego hałasu i zanieczyszczenia światłem.

READ  Juno z NASA uzyskuje widok w najwyższej rozdzielczości na tajemniczy region lodowego księżyca Jowisza Europa

W przypadku, gdy fundusz powierniczy otrzyma finansowanie projektu, a ostateczny koszt nie został ujawniony.

W 2018 r. Derbyshire Live poinformował, że Rada Hrabstwa Derbyshire sfinansuje plany „ogromnego wielopoziomowego parkingu, parkingu dla pracowników i nowego teatru działań”.

Najwyraźniej Hospital Trust zatwierdził pożyczkę w wysokości 9,8 miliona funtów od Rady Hrabstwa Derbyshire na opłacenie wielopoziomowego parkingu na 1000 miejsc w Royal Derby.

Następnie w listopadzie ubiegłego roku Derbyshire Live poinformował, że fundusz złożył nieudaną ofertę na potencjalną nagrodę w wysokości 59 milionów funtów przeznaczoną na projekty kapitałowe, w tym „długo oczekiwany nowy wielopoziomowy parking przy szpitalu Royal Derby”.

Dr Magnus Harrison, dyrektor wykonawczy ds. medycznych, powiedział: „Jesteśmy zaangażowani w poprawę doświadczenia pacjentów w naszych szpitalach i wiemy, że parkowanie w szpitalu Royal Derby jest długotrwałym problemem i ciężko pracujemy, aby to naprawić.

„Te wstępne plany budowy parkingu dla pacjentów i gości pomogą nam to osiągnąć i będziemy nadal współpracować z naszymi partnerami i lokalnymi mieszkańcami, aby zrozumieć, jak najlepiej realizować te plany.

„Rozpoczęto również budowę nowego wielopoziomowego parkingu przy szpitalu Queens Burton, który stworzy 425 miejsc parkingowych na tym terenie”.

Najpopularniejsze historie z Staffordshire Liveشاي

Chcesz się zarejestrować, aby otrzymywać te historie prosto na swoją skrzynkę odbiorczą? To nic nie kosztuje i oznacza, że ​​nie przegapisz najważniejszych dzisiejszych wiadomości ze Staffordshire

Możesz zarejestrować się za darmo tutaj

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany, ale chcesz wypróbować?

Możesz przeczytać nasz podgląd biuletynu Tutaj