Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rosyjska telewizja cyfrowa sfinalizowała transakcję w Izraelu, Hiszpanii, Polsce i Korei Południowej

Grupa zawarła umowy dotyczące praw do dystrybucji „Be-be-bears”, „Heroes of Envell”, „FAST” oraz „Leo and Tig”.

Rosja podpisała umowy dotyczące sprzedaży praw do dystrybucji kilku seriali animowanych wyprodukowanych przez Parovoz Studio z grupą medialną Telewizji Polskiej (kanał TVP ABC), katalońską siecią telewizji publicznej Televisió de Catalunya TVC (kanał Super 3 TV), Israel Talit Communications (Junior TV) i JEI Broadcasting Corporation (JEI TV) w Korei Południowej.

Grupa nabyła prawa do dystrybucji 104 odcinków Bądź-niedźwiedzie Serial animowany w polskiej telewizji dziecięcej TVP ABC, należącej do grupy medialnej Telewizji Polskiej.

TVP ABC to pierwszy w historii polskiej telewizji kanał telewizyjny dla dzieci, uruchomiony 15 lutego 2014 roku. Docelową widownią kanału są dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Pierwszy odcinek Bądź-niedźwiedzie Premiera odbyła się w TVP ABC pod koniec czerwca 2021 roku.

Animowany serial o przygodach niedźwiedzia brunatnego Bucky’ego, niedźwiedzia polarnego Bjorna i ich przyjaciela Littlefoxa stał się również dostępny dla młodych widzów w Hiszpanii. Jest dostępny w ramach umowy z Televisió de Catalunya (TVC), publiczną siecią radiową w Katalonii.

Bądź-niedźwiedzie Będzie emitowany na kanale dziecięcym Super 3, który został uruchomiony w październiku 2009 roku i jest własnością Grupy TVC. Kanał oferuje programy rozrywkowe i edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych. Super 3 uzyskała prawa do 182 odcinków Bądź-niedźwiedzie. Premiera animacji zaplanowana jest na styczeń 2022 r. i ukaże się w języku katalońskim.

Kilka projektów animacji dla rosyjskiej telewizji cyfrowej będzie dostępnych w Izraelu. Podpisano umowę z Talit Communications, partnerem medialnym, jedną z największych firm na izraelskim rynku telewizyjnym, która produkuje i dystrybuuje treści, a także organizuje transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń i reprezentuje wyłącznie kanały zagraniczne w Izraelu.

Seriale animowane Bohaterowie Inville I szybko Skupiając się na widowni w wieku od 6 do 12 lat, będzie dostępny na kanale Junior Channel, który został uruchomiony w 2006 roku na platformie satelitarnej Yes, a później na platformie kablowej HOT.

READ  Ayrton zaprasza na pierwsze w swoim rodzaju osobiste sesje oświetleniowe dla kobiet w oświetleniu i rozrywce

Biblioteka Junior Channel zawiera różnorodne wysokiej jakości programy dla dzieci, w tym hity filmowe i animowane premiery z całego świata.

Bohaterowie Inville Jest to historia czwórki graczy, którzy odnajdują niezwykły laptop, który okazuje się być portalem do świata gry „Heroes of Envell”. Tutaj wszystko jest realne: samo miasto, jego mieszkańcy i niebezpieczeństwa czyhające za każdym rogiem.

szybko – Special Team of Fearless Animals to bajkowa bajka dla dzieci, w której dzielny królik, lis, wilk i niedźwiedź walczą ze złoczyńcami i ratują spokojne zwierzęta.

Ponadto serial animowany Lew i Tig I Bądź-niedźwiedzieSkierowany do dzieci poniżej szóstego roku życia będzie dostępny w aplikacji YouKid w Izraelu, która została stworzona specjalnie dla dzieci w wieku od trzech do sześciu lat.

Lew i Tig Jest to serial animowany o małym tygrysie, lwie i tygrysku Tig. Życie zwierząt jest pełne przygód, w których zwyciężają, radzą sobie ze swoimi lękami i pomagają sobie nawzajem.

Południowokoreańska telewizja JEI, nadawca telewizji kablowej dla dzieci, założony w 1998 roku i działający w branży nadawania, mediów cyfrowych i rozrywki, nabył serial animowany Lew i Tig. Serial stał się dostępny dla młodszych widzów i ich rodziców w Korei Południowej i regionie Azji i Pacyfiku 17 lipca. Kreskówka jest emitowana w każdy piątek w przedziale czasowym premium, po dwa odcinki na raz, a serial ma trwać 26 tygodni. .