Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roosevelt Post 58, sanktuarium dla polsko-amerykańskich weteranów w Tremont, zostanie zamknięte 17 grudnia |  Wiadomości o żywności |  Cleveland

Roosevelt Post 58, sanktuarium dla polsko-amerykańskich weteranów w Tremont, zostanie zamknięte 17 grudnia | Wiadomości o żywności | Cleveland

W tym tygodniu Tremont straci kolejny wyjątkowy element swojego charakteru i kultury, kiedy Roosevelt Post # 58 (2442 Professor Ave.) zamknie swoje podwoje. Polski Legion Weteranów Amerykańskich (PLAV), założony w latach dwudziestych XX wieku, jest bractwem weteranów polsko-amerykańskich, które powstało po I wojnie światowej. Pomimo nazwy PLAV Publications było otwarte dla wszystkich weteranów „bez względu na rasę, kolor skóry, religię czy pochodzenie narodowe”.

Poczta 58 została otwarta w latach czterdziestych XX wieku i przez dziesięciolecia była znanym miejscem spotkań starzejących się weterynarzy, którzy przyjeżdżali, by cieszyć się przyjęciami bożonarodzeniowymi, pieczonymi prosiakami i zapiekanymi małżami lub po prostu zimnym piwem, kanapką z kiełbasą i nie tylko – wszystko w zamian za książę. 10 $ rocznie członkostwa.

Komandor Terry Zacharig potwierdził, że posiadłość została sprzedana, a poczta zamknięta po zbliżającej się uroczystości w sobotę 17 grudnia.

„Niestety, nasi członkowie nie mieszkają już w Tremont” – powiedział. „Będziemy nadal pomagać weterynarzom i ich rodzinom, jednak będzie to odbywać się z innej lokalizacji. Post i nasze myśli będą kontynuowane. „

Jeśli chodzi o przyszłość budynku, Scene potwierdziło, że nowa grupa właścicieli obejmuje kilka osób, w tym Tony’ego Crossa z Happy Dog, ale wszelkie pogłoski o drugim psie dla Happy Dog są bezpodstawne. Kiedy sięgnął po komentarz, Cross powiedział, że jest za wcześnie, aby omawiać plany dotyczące przestrzeni.

Uwaga: PLAV Post 13 w Slavic Village (6009 Fleet Ave.) jest nadal otwarty.

prawie: Codzienny biuletyn Cleveland Sen. Codziennie rano będziemy Ci przesyłać garść zabawnych historii z Cleveland. Zapisz się teraz, aby niczego nie przegapić.

Śledź nas: Wiadomości Google | wiadomość | Instagram | Facebook | Świergot