Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ronnie O’Sullivan obiecuje pieniądze „nie obchodzi mnie to” pomimo nagrody Judda Trumpa w wysokości 150 000 funtów |  Inne |  Sporty

Ronnie O’Sullivan obiecuje pieniądze „nie obchodzi mnie to” pomimo nagrody Judda Trumpa w wysokości 150 000 funtów | Inne | Sporty

Ronnie O’Sullivan stworzył finał Ligi Mistrzów z Juddem Trumpem. The Rocket pokonało Team Fan Zhengyi 6-2 w sobotę wieczorem w Bolton, zdobywając powtórkę epickiego finału mistrzostw świata w maju.

Powróci do rywalizacji z Trumpem po tym, jak obrońca tytułu pokonał Marka Selby’ego 6:3 w pierwszym piątkowym półfinale. Próbując po raz czwarty zdobyć tytuł Ligi Mistrzów i jackpot w wysokości 150 000 funtów, O’Sullivan podkreślił, że nagrody finansowe za zdobywanie trofeów nie są czynnikiem motywującym.

Przed swoim szóstym finałem w dziewięciu meczach podczas imprezy, powiedział: „Jestem po to, aby wykonać pracę i naprawdę spróbować dać z siebie wszystko. Myślę, że to naturalny powrót do większości turniejów, w których brałem udział. ”

Wygrałem większość turniejów w swojej karierze, większość z nich wielokrotnie. Myślę, że dotarłem do 13 finałów Masters i to bardzo dobry powrót. Mogę siedzieć i rozmawiać o tym cały dzień. Nie obchodzi mnie to. jestem tu tylko po to, aby wykonać pracę i zobaczyć, co się stanie.

TYLKO W TYM: Ronnie O’Sullivan sugeruje dużą zmianę w snookera, aby uniemożliwić graczom „rozwalanie” ich

„Wspaniale dla każdego, kto kocha snookera, mieć taki finał. Mam nadzieję, że będę mógł grać trochę lepiej niż w tym turnieju, aby dać Jude’owi mecz”.

To było wygodne zwycięstwo w półfinale dla światowego numer jeden, który pomścił swoją porażkę 10-9 z chińską supergwiazdą w finale European Masters dziewięć miesięcy wcześniej. Jednak szczęście było po jego stronie, ponieważ szczęśliwy lew pomógł mu w drodze do przerwy 89, aby wygrać pierwszą ramę.

Pokonał go z przerwą 117, aby zająć drugie miejsce i chociaż Van cofnął jednego z nich, wygrywając w trzeciej klatce, O’Sullivan wcisnął pedał gazu i szybko wyszedł na prowadzenie 5:1. Fan stawiał większy opór dzięki 123. przerwie, ale O’Sullivan zakończył postępowanie dwoma wizytami przy stole w kolejnej ramce.

READ  Straż Pożarna Barton Gospodarzem 29. dorocznego Barton Polkafest 6 sierpnia | Wiadomości, sport, praca

nie przegap

Z drugiej strony, jeśli Trump pokona dziś O’Sullivana, dołączy do siedmiokrotnego mistrza świata jako jedyny gracz, który skutecznie obronił to, co jest wymagane. Mistrz Mistrzów Korona.

Mistrz świata z 2019 roku przyznał: „Byłoby naprawdę fajnie bronić mojego tytułu”. „Nie dałem z siebie wszystkiego we wczesnych fazach sezonu, ale to wydarzenie, które naprawdę lubię.

„Miło jest wrócić między tymi meczami. Lubię grać z najlepszymi graczami na największych scenach i to jest jeden z nich. Czuję, że będę musiał awansować do finału przeciwko Rooneyowi. ”