Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ronald Tanner, Sr., Polska, Ohio Obituary

POLSKA, Ohio (MyValleyTributes) – Ronald Tanner, senior, 70 lat, zmarł spokojnie w Hospicjum w czwartek, 27 stycznia 2022 r., w otoczeniu kochającej rodziny.

Ronald urodził się 19 lutego 1951 roku w Youngstown jako syn Emila Sr. i Minnie Ciccone Tanner.

Ronald był absolwentem Liceum im. Kardynała Mooneya.

Był na emeryturze z Departamentu Wody w Youngstown.

Mieszkał w Myrtle Beach przez sześć lat, co zawsze było jego marzeniem, dopóki nie zachorował. Następnie przeniósł się z powrotem do okolicy, aby jego córka, Ashley, mogła się nim opiekować.

Poza plażą Ronald uwielbiał boks. To był rodzinny sport. W swojej karierze miał rekord 21 i 4. Kilkakrotnie był mistrzem Youngstown Golden Gloves Champ i dwukrotnie Pittsburgh Golden Gloves Champ. Kochał także wszystkie sporty Cleveland.

Ronald zawsze będzie wspominany z miłością przez jego dzieci, Ashley (Dan) Simerlink z Polski i Nicholasa (Noel McAllister) Tanner of Champion oraz ich mamę, Teri (Randy) First; Rachel Tanner z Camp Verde w Arizonie i Jeffrey Tanner z Camp Verde w Arizonie; siedmioro wnuków, których bardzo kochał i brat, Billy (Mary Ann) Tanner.

Jego śmierć poprzedzili rodzice; syn, Ronnie Tanner, Jr. i dwóch braci, Emil Tanner, Jr. i Charlesa Stapha.

Rodzina przyjmie przyjaciół od godz. 14.00 w niedzielę 30 stycznia 2022 r., a następnie Słowa Pamięci o godz. Rossi Brothers i Dom Pogrzebowy Lellio4442 South Avenue w Boardman.

Zachęcamy rodzinę i przyjaciół do modlitwy za rodzinę i wsparcia.

Aby wysłać kwiaty rodzinie lub posadzić drzewo ku pamięci Ronalda Tannera seniora, odwiedź naszą Heartfelt Sympathies Store.

Telewizyjny hołd zostanie wyemitowany w niedzielę 30 stycznia o przybliżonych godzinach: 18:27 w WYTV i 18:58 w MyYTV.