Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rola „nieoficjalnego” armatniczki Stridera wreszcie pojawia się na konsolach

Rola „nieoficjalnego” armatniczki Stridera wreszcie pojawia się na konsolach

obrazek: Firma Mitchell / przez Striderpedia

Ponieważ do tegorocznego Tokyo Game Show dzieli nas zaledwie kilka tygodni, zaczynamy dostrzegać, co twórcy gier i wydawcy będą pokazywać na dorocznej konferencji. I wśród składu Konami – w skład którego wchodzi kilka Yu-Gi-Oh! Zabawki, Super Bomberman R2A Rozmowa o kawie – odcinek 2 – Zaskakujący powrót do zapomnianego klasyka – tancerka armatnia.

znany jako Othman W Japonii grę stworzył Kouichi „Isuke” Yotsui, który pracował jako projektant przy klasyku Capcom Strider. Nasi przyjaciele w Przedłużenie czasu Gra została zauważona na liście udostępnionej przez użytkownika Twittera Umieść tweeta. Co sprawia, że ​​jest to tak wyjątkowe? Cóż, Cannon Dancer był ekskluzywną grą zręcznościową w 1996 roku, a Isuke uważał ją za kontynuację klasycznej pobocznej gry akcji. Po raz pierwszy wprowadzamy tę grę na konsole domowe.

Opracowany przez Mitchell Corporation w arabskim, neonowym cyberpunkowym świecie, Cannon Dancer ma żartować ze swojego czasu w Capcom. Jest to też całkiem niesamowita gra – chociaż nie jesteśmy zaskoczeni, biorąc pod uwagę, jak niesamowity jest Strider. Strider w końcu otrzymał bezpośrednią kontynuację i jest jeszcze jedna gra o tej nazwie Wędrowiec 2ale ponieważ Cannon Dancer miał na pokładzie oryginalnego stylistę, uważamy, że zasłużył sobie na przydomek „duchowego spadkobiercy” lub „nieoficjalnej kontynuacji”.

Na razie nie ustalono daty premiery tego portu na konsole – który trafi na Switcha i PS4 – i nawet nie wiemy, czy ukaże się jeszcze na Zachodzie. Ale dzieli nas tylko kilka tygodni od Tokyo Game Show (15 września), więc na pewno będziemy wtedy mieli więcej informacji.

READ  Sprzedam Glorious Singer DLS Porsche 911

Czy kiedykolwiek grałeś wcześniej w Cannon-Dancer? Czy masz nadzieję, że ta wersja wyjdzie na Zachodzie? Dowiedzmy się!