Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rocznica: ​​O mój Boże, czy GameCube naprawdę ma 20 lat?

Zdjęcie: Nintendo na żywo

Wiesz jak to jest. W jednej minucie byłeś młody i pełen wigoru w wieku dwudziestu lat, nie możesz się doczekać startu w świecie i podążania swoją drogą; Nawiąż nowe relacje, znajdź pracę, może wynajmij swój pierwszy dom. Całe twoje życie jest przed tobą! Potem – BOOM – nagle masz ponad czterdzieści lat, ostatnie dwie dekady były zamazane, a co gorsza, szalona osoba w Internecie mówi ci, że Nintendo GameCube jest Mam 20 lat.

To nie może być prawda. Wciąż doskonale pamiętamy, jak czytaliśmy w czasopismach o pudełkowej konsoli i niesamowite emocje przed zamówieniem tego niesamowitego pudełka wspaniałych gier w przedsprzedaży zaledwie kilka lat temu! nieuczciwy przywódca. Pałac Luigiego. Zelda: Wiklina Wiatru! Wszystkie te gry wyglądają w ten sposób Nowa, bardzo nowoczesny ; A teraz mówisz mi, że to jest Dwie dekady? Czy jest wystarczająco dorosła, aby pić, palić, wyjść za mąż i wstąpić do sił zbrojnych (przynajmniej w niektórych krajach)?

Przepraszam, będziemy musieli się położyć z filiżanką miłego, ciepłego kakao. To wszystko było szokiem, jeśli mamy być szczerzy. Gdzie się podziały te wszystkie lata? najważniejszy. W międzyczasie sprawdź listę Najlepsze gry GameCube, a także nasz pogląd na Historia i wpływ urządzenia.

Maszyna ma już 20 lat.

READ  Gurman: Apple przygotowuje „największą gamę nowych produktów sprzętowych w swojej historii” na sezon jesienny