Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

RoboCop wkracza do Fortnite z nową skórką; Datamining ujawnia możliwe skrzyżowanie „DOOM” i „Jurassic World”

Mimo Ostatnia aktualizacja do światło śmierci 2 Co dodało do gry kilka nowych rzeczy, Techland ogłosił, że światło śmierci 2Pierwsza ważna historia DLC została przełożona. Pierwotnie planowano przybyć tego lata. światło śmierci 2DLC Storyline zostało przesunięte na wrzesień.

Techland wydał oświadczenie w sprawie opóźnienia:

Drodzy pielgrzymi,

Twoja opinia zawsze była naszym najwyższym priorytetem. Dlatego w Techland staramy się być wobec Ciebie tak otwarci i szczerzy, jak to tylko możliwe.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy skupiliśmy się na dodaniu niektórych z najbardziej pożądanych funkcji, takich jak tryb Nowa Gra +, suwak FOV dla kontrolerów i wiele wspólnych ulepszeń. Ponadto w czerwcu zaprezentujemy pierwszy rozdział gry, zatytułowany „Śladami Nightrunnera”, pełen treści i akcji, a także wyczekiwany tryb fotograficzny.

Potrzebujemy jednak więcej czasu na opracowanie naszego pierwszego fabularnego DLC, Która ma teraz ukazać się we wrześniu.

Przepraszamy za opóźnienie, ale głęboko wierzymy, że nasza społeczność, fani i gracze zasługują na naprawdę niezapomniane wrażenia.

Chcemy, aby pierwsza zawartość do pobrania z głównej fabuły spełniła Twoje oczekiwania, zapewniając jej najwyższy poziom dopracowania w historii.

Dziękuję za zaufanie i wsparcie,

#PeopleOfTechland

Fani gry zapamiętają częste opóźnienia i przeszkody produkcyjne. ale na samym końcu, światło śmierci 2 okazało się być Bardzo dobrze.

Dying Light 2: Pozostań człowiekiem Dostępne na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One i PC przez parowy I Sklep z grami epickimi. Wersja dla Switcha ma pojawić się jeszcze w tym roku.

READ  Grieving Outriders wyrzucają graczy z Endgame Quests, zanim będą mogli zdobyć swoje łupy. • Eurogamer.net