Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roberta F.  Europa 1932-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Roberta F. Europa 1932-2023 | Wiadomości, sport, praca


POLSKA – Robert F. Obroba, lat 91, zmarł w niedzielę 5 listopada 2023 roku w otoczeniu żony i dzieci.

Bob urodził się 7 sierpnia 1932 w Youngstown. Ukończył Hubbard High School, gdzie poznał dawną miłość swojego życia, Tony’ego Bucaka. Pobrali się później 23 sierpnia 1952 roku. Małżeństwo trwało 71 lat.

Bob był dumnym członkiem marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych podczas wojny koreańskiej. Po powrocie ze służby za granicą pracował w fabryce kontenerów w Sherwin-Williams, gdzie w wieku 55 lat przeszedł na emeryturę.

Od początku lubił trenować młodzieżowe sporty, a później można go było spotkać, jak kibicował z boku podczas różnych wydarzeń sportowych organizowanych dla swoich wnuków. Bob lubił spędzać lato z rodziną w Lake Conneaut w Pensylwanii, a zimę w Fort Myers na Florydzie.

Jego żona Toni będzie go miło wspominać. synowie Dan (Marylin) Obroba, Bob (Michelle) Obroba; dziewięcioro wnuków i sześcioro prawnuków; oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy.

Poprzedziła go śmierć córki, Joan Fargo Obruba.

Każdy, kto znał Boba, z pewnością będzie tęsknił za jego błyszczącymi niebieskimi oczami i ujmującym poczuciem humoru.

Na prośbę Boba żadne nabożeństwa nie zostaną odprawione, ale prosimy, abyście o nim miło wspominali, gdy następnym razem będziecie cieszyć się ulubionym drinkiem, śpiewać stare piosenki lub słuchać zabawnego dowcipu.

Rodzina pragnie podziękować The Inn at Polish Way, Cornerstone Caregivers i Buckeye Hospicjum za współczucie, jakie okazali Bobowi i jego rodzinie.

Aranżacją zajmuje się Dom Pogrzebowy Schlup-Pucak & Wilson. Kondolencje rodzinie można składać odwiedzając tablicę hołdową na stronie www.schluppucakfh.com.

(specjalne powiadomienie)

READ  Ostateczny termin transferu Chelsea: Transakcja Enzo Fernandesa o wartości ponad 130 milionów dolarów uzgodniona z Benfiką