Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roberta Drake 1940-2021 | Wiadomości, sport, praca

Columbiana – Roberta „Bobby” Drake, lat 80, zmarła późnym wieczorem w środę 7 kwietnia 2021 r. W Christian House we wschodniej Palestynie.

Pani Drake urodziła się 9 lipca 1940 roku w Kristlin, córka zmarłego Paula i Elizabeth Hoffman Snyder.

Bobby ukończył Crestline High School w 1958 roku. Przez osiem lat pracowała jako sekretarka w Geauga Plastics w Crestline, zanim przeniosła się do Wschodniej Palestyny ​​w 1968 roku. Była członkiem byłego kościoła Grace Lutheran we Wschodniej Palestynie. Bobby był także gospodynią domową i opiekunką wielu dzieci we Wschodniej Palestynie i Kolumbii, w tym Catherine, Elizabeth, Jared i Marka Van Arsdel, którzy byli jak jej rodzina. Robił i sprzedawał rękodzieło pod nazwą „Bobby Hobbies” przez 25 lat i przeszedł na emeryturę w 2004 roku.

W Crestline była godnym doradcą (1956) Rainbow for Girls Crestline nr 66 i otrzymała Wielki Krzyż Koloru w 1957 roku. Jest członkinią i byłą wychowawczynią Kapituły nr 381 we Wschodniej Palestynie oraz Medal Gwiazdy Wschodniej. , otrzymała nagrodę Wschodniej Gwiazdy Roku w 1957. Rok 2000 był stroną domową Senior Mother Vice President w 2002. Bobby był także członkiem zarządu i sekretarzem East Palestine Girls nr 77 tęczy. Była członkinią 64. Sanktuarium Białej Polski, członkiem pomocników Legionu Amerykańskiego przy Galeonie oraz członkiem Krajowego Stowarzyszenia Emerytowanych Pracowników Kolei i Weteranów.

Jej mąż, John D. Drake, którego poślubiła 25 października 1966 roku, poprzedził ją śmiercią 23 września 2008 roku.

Roberta przeżyła córkę Joan Heimlich Boscha z Galleon. Bratanek Richarda R. Snyder z Delaware w stanie Ohio; Siostrzenica Uten Miller z Tarboro w Północnej Karolinie, która pomogła ją wychować; Troje wnuków: Geoffrey LaRue, Jonathon LaRue i Jimmy LaRue; I dwoje prawnuków.

Jak poprzedziła śmierć jej syna Kenmore Drake; Siostra Mildred Pomerich; I jego brat Bradford Snyder.

READ  OKTAGON MMA podpisuje umowę nadawczą z globalną platformą DAZN

Rodzina przyjmie przyjaciół od południa do 13:30 w sobotę 10 kwietnia 2021 r. W domu pogrzebowym Van Dyck-Suwanee-Rettig we Wschodniej Palestynie, gdzie wymagane są maski na twarz i przestrzegane będą protokoły dotyczące dystansu społecznego.

Prywatne nabożeństwa pogrzebowe odbędą się o godz. 13.30 w sobotę 10 kwietnia 2021 r. W domu pogrzebowym w obecności wielebnego Williama Wilkinsa. Medal East Star Services odbędzie się o godzinie 14:00 w domu pogrzebowym. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Glenview.

Darowizny pamiątkowe na fundusz stypendialny im. Kenmore B. Drake’a mogą być dokonywane na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown, w Biurze Rozwoju Uniwersytetu, One University Plaza, Youngstown, OH 44555.

Rodzina i przyjaciele mogą przeglądać ten nekrolog i przesyłać kondolencje na stronie www.familycareservices.com.

(Uwaga specjalna)