entertainment

Robert Sheenkan adaptuje się dla tych, których kocham jako seria limitowana — The Hollywood Reporter

The Hideaway Entertainment cytat z bestsellerowej książki Martina Graya Dla tych, których kochałem Znalazł pisarza.

Robert Shinkan, współscenarzysta filmu Grzbiet piły do ​​metalu I Tony Winner za biografię Lyndona Bennisa Johnsona do samego końca, opracuje i napisze scenariusz do limitowanej serii opartej na historii życia Martina Graya. Schenkkan podejmie się także produkcji i adaptacji bestsellerowej książki ojca Jonathana Graya, założyciela i dyrektora generalnego Hideaway Entertainment.

Martin Gray przeżył Holokaust i zbudował nowe życie w Nowym Jorku i powojennej Francji. książka za kogo kocham w 1983 roku do francuskiego filmu fabularnego, który przyniósł mu dwie nominacje do Cezara, w tym aktorski ukłon w stronę Michaela Yorka.

Schenkkan zaoferuje mały ekran i nowe spojrzenie na książkę Martina Graya, którą dla The Hideaway Entertainment wyprodukują również Jonathan Gray i Matthew Rhodes. Serial skoncentruje się na Grayu, gdy 17-letni rosyjsko-polski Żyd zostaje zmuszony do wejścia do warszawskiego getta, gdy II wojna światowa uderza w Polskę.

Bohater Martin Grey walczy z zemstą, gniewem i urazą oraz wybiera nadzieję i optymizm, aby uniknąć schwytania i przetrwać Holokaust, stając się sprytnym przemytnikiem, ruchem oporu i oficerem wojskowym. Dla tych, których kochałem Będzie pamiętał młodego mężczyznę, który był świadkiem morderstwa swojej rodziny w obozie zagłady w Treblince, ale znalazł sposób na ucieczkę i kontynuowanie życia powojennego imigranta w Nowym Jorku.

Tam Martin Gray zbudował udany stary biznes i założył rodzinę, później tragiczny pożar stracił żonę i czworo dzieci. ale znowu, za kogo kocham Przedstawia Martina Graya wybierającego życie i zakładającego nową rodzinę we Francji.

„Chociaż nienawiść, antysemityzm i rasizm są niestety wciąż żywe w zbyt wielu formach na całym świecie, możemy wyciągnąć lekcję od Martina i wybrać jasne, a nie ciemne” – mówi Hideaway Entertainment o projekcie.

Projekt limitowanej serii pojawia się, gdy Hideaway Entertainment odeszło od wysokobudżetowej taryfy do robienia bardziej intymnych kinowych i teraz telewizyjnych dramatów.

READ  Sally Axis Trial - Special Preview - Deadline

Shinkan zdobył nagrodę Pulitzera za dramat w 1992 roku za swoją sztukę Kurs Kentucky. Jego inne sztuki to biodramat Tony Winning LBJ do samego końca, w tym jego pisemne kredyty Cichy amerykański الأمريكي dla Miramax i Pacyfik, miniserialu napisanym i współprodukowanym dla HBO.

Schenkkan . adaptacja do samego końca Dla HBO, w którym wystąpił Bryan Cranston jako LBJ i był nominowany do ośmiu nagród Emmy. Współautor scenariusza do filmu Lionsgate Grzbiet piły do ​​metalu Z Andrew Knightem w reżyserii Mela Gibsona.

Ostatnio ukuł shinkan Światła piątkowej nocy dla Universalu, w reżyserii Davida Gordona Greena, oraz unia Dla Amazona i Josepha Gordona-Levitta. jego długi film Zaginiony pilot W rozwoju na Amazon, z dołączonym Jake’em Gyllenhaalem.

Dla tych, których kochałem Limitowana seria Hideaway Entertainment będzie moderowana przez Kristy Grisham, która będzie producentem wykonawczym i Ryana Cassellsa, który będzie współproducentem. W produkcję zaangażowany będzie również Louis Godefroy.

Książka została pierwotnie wydana w 1971 roku Dla tych, których kochałemNapisany przez Martina Graya i Maxa Gallo sprzedał się na całym świecie w ponad pięciu milionach egzemplarzy i został przetłumaczony na 26 języków. Limitowana seria została zaadaptowana przez CAA.

Robert Shenkan reprezentuje Mosaic i United Talent Agency.

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment