Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert Lewandowski opowiada o ruchu Saudi Professional League

Robert Lewandowski opowiada o ruchu Saudi Professional League

Polski napastnik zdobył tytuł La Liga z Barceloną w sezonie 2022-23

Robert Lewandowski twierdzi, że nie jest zainteresowany dołączeniem do żadnego klubu w Saudi Professional League, mimo plotek, że jest łączony z przeprowadzką do tego klubu.

Płodny strzelec był jednym z najlepszych napastników ostatnich 10-12 lat, a po udanym pobycie w Bayernie Monachium, polski napastnik dołączył do klubu LaLiga Barcelona w poprzednim letnim okienku.

34-latek przeniósł swoją formę z Bayernu Monachium do La Liga, gdzie zakończył jako najlepszy strzelec w swoim pierwszym sezonie, a także zdobył tytuł mistrzowski z katalońskimi gigantami.

Obecnie kluby Saudi Professional League są w centrum uwagi. Ich celem jest wielu graczy, którzy odnieśli sukces na poziomie klubowym i zbliżają się do końca swoich karier. Robert Lewandowski to także zawodnik, o którym mówi się, że ma ofertę z niektórych saudyjskich klubów.

Robert Lewandowski dołączył do reprezentacji Polski na nadchodzące mecze międzynarodowe. W rozmowie z Interia Sport zadano mu kilka pytań.

Zapytany o pogłoski o jego powiązaniach z drużyną Saudi Professional League, napastnik odpowiedział: „Nie było takiego problemu”. Dodał: „Więc nie myślę o tym”.

Robert Lewandowski powiedział też, że ma w tej chwili inne priorytety. To będzie radosna wiadomość dla fanów Barcelony, ponieważ ich 34-letni napastnik chce dalej grać dla hiszpańskich gigantów.

Były zabójca z Dortmundu ma nadzieję, że poprowadzi katalońskich gigantów do Ligi Mistrzów, a być może do potrójnej korony w przyszłym sezonie.

34-letni polski napastnik w sezonie 2022-23 rozegrał dla Barcelony 46 meczów. Strzelił 33 gole i zanotował osiem asyst. Zdolność do wytwarzania takich liczb w tym wieku czyni go jednym z najlepszych w branży.

Robert Lewandowski ma na swoim koncie 10 tytułów mistrza Bundesligi, Ligi Mistrzów UEFA i Serie A oraz czterech graczy Bundesligi. Strzelił ponad 500 goli na poziomie klubowym.

READ  Zmiana polskich stóp procentowych jest możliwa od połowy 2022 roku - mówi prezes Banku Centralnego - Biznes i Finanse

Kluby Saudi Professional League z pewnością będą miały oko na zawodnika i poczekają kolejny rok przed nawiązaniem jakiegokolwiek kontaktu. Ma kontrakt do 2026 roku i ciekawie będzie zobaczyć, jak dołączy do Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy w Arabii Saudyjskiej.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, śledź Khel Now on FacebookI ŚwiergotI Instagram I dołącz do naszej społeczności na kabel.