Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert James Gustafson II |  Wiadomości, sport, praca

Robert James Gustafson II | Wiadomości, sport, praca

1957-2023

Negley – Robert James Gustafson II, lat 65, zmarł po długiej chorobie w poniedziałek 5 czerwca 2023 r. w otoczeniu rodziny.

Rob urodził się 27 marca 1957 roku jako syn Mariana (Brysona) W „Pion” Gustawa I z Polski, Ohio. Ukończył Western Reserve High School w 1975 roku, gdzie był kapitanem drużyny piłkarskiej. Następnie uczęszczał do Milwaukee School of Engineering.

Swoją żonę, Glorię Jean Robinson, poznał podczas jazdy drogą dostawczą w Fallston w Pensylwanii. Pobrali się 1 marca 1980 roku w Friendly Bells Church w Youngstown i zamieszkali z córkami w Elkton w stanie Ohio. Powiedział, że wcześnie wiedział, że chce „Rodzina i gospodarstwo”.

Rob rozpoczął swoją karierę w hydraulice przez 41 lat i prawie całe swoje życie zawodowe spędził na prowadzeniu sklepu w R&M Fluid Power Inc. Jako współwłaściciel i kierownik fabryki zbudował solidną reputację firmy dzięki pierwszorzędnej jakości i innowacyjności.

Kochał swoje psy i naprawiał je w swoim garażu. Rob zawsze pracował nad nowym projektem. Spędzał niezliczone godziny na ścinaniu drzew, ogrodnictwie i naprawie sprzętu. Zbudował buggy z części Volkswagena, odrestaurował swojego jeepa CJ-7 z 1980 roku i częściowo odrestaurował Super Beetle. Zrobił wytrzymały element dystansowy ze złomu i starego cylindra drążka kierowniczego.

jego matka poprzedziła śmierć Roba; tata; młodsze rodzeństwo, Jonathan Gustafsson i Baby Gustafsson; i zięć, Ed Keynes.

Wśród członków rodziny, którzy go przeżyli, była jego żona Gloria Jean. córki, Amanda Bell (Jamie) Smith i Melody Gustafson (Robert Peters); wnuki, Beau James Smith i Ty James Smith; wnuczki, Caitlin Collins (Shawn) i Alison Gale Smith; siostry, Jennifer Lee Kenitz (Ed) i Melissa Ann Ricciardi (Terry); i wielu siostrzeńców, sióstr, teściów i kuzynów.

Po kremacji Rob zostanie pochowany w Firestone Park & ​​​​Cemetery. Uroczystości pogrzebowe nie są w tej chwili planowane. Rodzina ogłosi spotkanie w późniejszym czasie.

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów w hokeju na lodzie: Covid-19 testuje zawodników i działaczy co 72 godziny | wiadomości hokejowe

Odwiedź stronę www.oakmeadowcremation.com, aby złożyć kondolencje rodzinie.

6/10/23