Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert F.  Bob Pugh |  Wiadomości, sport, praca

Robert F. Bob Pugh | Wiadomości, sport, praca

Robert F. „Pion” Pugh, lat 88, z East Liverpool w stanie Ohio, zmarł w czwartek, 1 czerwca 2023 r. w East Liverpool Hospital, po długiej chorobie.

Bob urodził się we wschodnim Liverpoolu 6 maja 1935 r. Jako syn zmarłego Edwarda i Gladys (Roach) Bowe. Jest absolwentem East Liverpool High School z 1953 roku i członkiem Glenmore Presbyterian Church. Pracował jako hutnik w Mackintosh Hemphill aż do przejścia na emeryturę w 1996 roku z powodu problemów zdrowotnych.

Bob był oddanym człowiekiem rodzinnym, który uwielbiał dbać o swój dom i podwórko. W wolnym czasie lubił grać w golfa ze swoimi emerytowanymi przyjaciółmi, kiedy tylko mógł, i układać niezliczone układanki składające się z 1000 elementów. Był wyjątkowym człowiekiem małomównym i bardzo troszczył się o swoją rodzinę.

Bob przeżył: jego żona od 67 lat, Jean Stanley Pugh, która przeżyła go w domu; Jego dzieci: Debbie Nicholson ze wschodniego Liverpoolu, Rick (Lynn) Pugh z Marietta w stanie Georgia i John (Francis) Pugh z Weston na Florydzie; Troje wnucząt: Blake (Ashley) Nicholson z Polski, Ohio, Michaela (Nate) Barnard z Lizbony i Alicia (Matt) McLaughlin ze wschodniego Liverpoolu; jego prawnuk Luke Nicholson i prawnuki z Florydy; Pozostawił też rodzeństwo: Virginię Walker z Lizbony, Nancy Brooks ze wschodniego Liverpoolu i Erniego Pugha, również ze wschodniego Liverpoolu. oraz jego siostra i szwagier Joanne i Lee Ash ze wschodniego Liverpoolu oraz były zięć Michael Nicholson ze wschodniego Liverpoolu.

Wraz z rodzicami zmarł przed nim jego wnuk, Mitchell Nicholson.

Rodzina chciałaby podziękować East Liverpool City Hospital za okazaną troskę i współczucie.

Dla rodziny zostanie wykonana specjalna usługa. Organizacje powierzono specjalistom od opieki pogrzebowej i kremacyjnej – Martinowi Chapple’owi.

6/3/23