Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert Croft, Meek Mill w Polsce walczy z antysemityzmem

Popularne wiadomości

Ekskluzywny

17 kwietnia 2023 | 20:17

Meek Mill i Robert Croft pojechali razem do Polski przeciwko fundacji Croft.Strona szósta

Właściciel Billionaire Patriots, Robert Croft, zabrał ze sobą swojego przyjaciela Meeka Milla do Polski, aby wziąć udział w 35. Międzynarodowym Marszu Narodów i uczcić 80. rocznicę powstania w getcie warszawskim.

Słyszeliśmy, że Kraft i raper z Filadelfii – który wcześniej dołączył do Jaya Z w inicjatywie Koalicji na rzecz reformy wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych – wezmą udział we wtorkowym Marszu Żywych.

Wchodzą w skład delegacji rzemiosła Fundacja do walki z antysemityzmemWprowadził nowe 25 milionów dolarów Kampania „Postaw się antysemityzmowi”. Wspierają go Mike Tyson, Tom Brady, Jon Bon Jovi i wielu innych.

Znawca ich podróży powiedział: „To nie przeciwstawianie się antysemityzmowi, ale [standing] Aż do całej nienawiści dla dobra Ameryki. Większość ludzi w Ameryce to dobrzy ludzie o dobrych sercach, a nie hejterzy.

Wolf Blitzer z CNN jest w ruchu z Meek Millem i Robertem Kraftem.
Strona szósta

Studenci, ocaleni i nauczyciele również będą maszerować, podobnie jak dyrektor generalny Endeavour, Ari Emanuel, Warner Bros. Znane nazwiska, takie jak dyrektor generalny Discovery David Zaslau i prezenterzy CNN Dana Bash i Wolf Blitzer, a także nowa żona Krafta, dr. Dana Blumberg. .

Marsz spokojnie przemierza kompleks Auschwitz-Birkenau, największy nazistowski obóz koncentracyjny zbudowany podczas II wojny światowej. Źródła podają, że Kraft zapali pochodnię w ramach ceremonii zapalenia sześciu lamp ku pamięci sześciu milionów ludzi, którzy zginęli.

Jak słyszymy, w poniedziałek wieczorem odbyła się uroczystość upamiętniająca powstanie w getcie warszawskim.

Źródło powiedziało o zaangażowaniu Meeka w 81-letniego Krafta, raper „zapytał swojego przyjaciela Krafta, jak mógłby zrobić więcej, aby pomóc innym”. Kraft poradził 35-letniemu artyście nagrywającemu, że „może być liderem w wielu dziedzinach i budować mosty między ludźmi”.

Philly raper i właściciel Patriots spotyka ocalałego z Holokaustu.
Strona szósta

Jest rzemiosło Wcześniej powiedział, że zakłada swoją fundację Aby walczyć z antysemityzmem: „Kocham ten kraj, jesteśmy w niebezpiecznym punkcie i przepraszam… Nigdy nie widziałem nienawiści i bigoterii, które się tam dzieją. To jest Ameryka. I to jest coś, co naprawdę przeszkadza mi. Więc mam nadzieję, że coś z tym zrobimy”.

READ  Polska - Szczepienia w agencjach pracy


Zaakceptuj więcej…
https://pagesix.com/2023/04/17/robert-kraft-meek-mill-in-poland-to-fight-anti-semitism/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj adres URL, aby go udostępnić