Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert C. Bildstein 1928-2022 | Wiadomości, sport, praca


Gerard – zmarł Robert C..

Robert urodził się 4 lipca 1928 r. w Carnegie w Pensylwanii jako syn Conarda F. Bildstein i Maria Michałowski Bildstein.

Robert służył jako kapral w Siłach Powietrznych Armii i był członkiem Legionu Amerykańskiego. Po opuszczeniu wojska Robert ukończył Uniwersytet Duquesne i pracował dla Sharon Steele jako wydział w ich centrum komputerowym. Robert lubił grać w golfa i czytać, uwielbiał grać w karty i gry planszowe. Robert i jego żona Janet od 25 lat mieszkają w wioskach na Florydzie, a niedawno wrócili do Ohio, aby być bliżej rodziny i przyjaciół.

Śmierć Roberta poprzedziły jego rodziców; siostra; i jego wnuka.

Jego 38-letnia żona Janet Thompson Bildstein przeżyła; syn, Robert Bildstein Jr. i jego żona Tina z miasta; jej córki, Michelle Lange i jej mąż Richard Burton i Lisa Koka z Polski oraz Mary Jo Moore i jej mąż Edward z Mineral Ridge; ich synowe, Gwendolyn Sikola i jej mąż Fritz z Youngstown, Julie Barr i jej mąż Kenneth z Wiednia oraz Marcella Kohn z Fort Myers na Florydzie; 16 wnuków i 18 prawnuków.

Świętowanie jego życia odbędzie się w niedzielę 23 października 2022 r., zaczynając od wizyty z rodziną w godzinach 13:30 i 13:30 w United Methodist Church, 4265 Warren-Sharon Rd, Wiedeń.

Ci, którzy chcą pamiętać Roberta, mogą przekazać darowiznę ku jego pamięci na Fundację Arthritis.

(uwaga specjalna)

READ  Euro 2020: mecze, daty rozpoczęcia, ciekawostki. Wszystko, co musisz wiedzieć - aktualności