Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Robert B. Mulholland 1942-2023 | Wiadomości, sport, praca

Hubbard – Robert B. 80-letni Mulholland, lepiej znany jako „Błoto”, jest spokojny wśród swojej kochającej rodziny, czwartek, 25 maja 2023 r., w Masterneck Memorial Health Care Center.

Robert urodził się 13 grudnia 1942 roku w Pittsburghu w Pensylwanii jako syn Arthura i Clary Capelli Mulholland.

Ukończył w 1960 roku Brentwood High School w Brentwood w Pensylwanii, aw 1964 roku ukończył Penn State University na wydziale zarządzania biznesem.

Robert był zapalonym i zapalonym golfistą. Zasiadał w zarządzie dawnego Fonderlac Country Club, gdzie był mistrzem golfa. Był duszą towarzystwa i zawsze miał dowcip do podzielenia się.

Robert był właścicielem i operatorem Mulco Trucking w Sharon w Pensylwanii, a później kierownikiem ds. sprzedaży samochodów ciężarowych w International Harvester w Pittsburghu w Pensylwanii oraz kierownikiem ds. sprzedaży samochodów ciężarowych w Hunter Peterbilt Truck Center w Butler w Pensylwanii. Odszedł na emeryturę w 2018 roku.

Jego rodzina będzie go ciepło i ze smutkiem wspominać: jego żona, była Nancy Patton, którą poślubił 2 czerwca 1990 r.; jego dzieci, Kelly (Neil) Gaines z Boardman, Shannan (Ollie) Wiltz z Davenport na Florydzie, Robert (Lori) Mulholland z Ashland w Wirginii i Katie Jane (William) Corbett z Polski; i sześcioro wnucząt, Seth (Rachel) Gaines, Emily Wiltz, Luke Gaines, Trey Mulholland, Tiffany Wiltz i Mickey Mulholland.

Jego rodzice poprzedzili go śmiercią.

Rodzina pragnie złożyć serdeczne podziękowania lekarzom, pielęgniarkom i opiekunom za wsparcie udzielone Robertowi w czasie jego choroby.

Bardzo szczególne podziękowania dla mężczyzn i kobiet z Eagle Joint Fire District w Hubbard, którzy zapewnili taką opiekę i wsparcie w potrzebie.

Wezwanie odbędzie się w godzinach 16:00-19:00 w poniedziałek 5 czerwca 2023 roku oraz w godzinach 10:00-11:00 we wtorek 6 czerwca 2023 roku w Domu Pogrzebowym Stewart-Kyle.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się we wtorek o godzinie 11 w domu pogrzebowym.

Zamiast kwiatów można składać datki na rzecz Hospicjum Doliny, 5190 Market St., Youngstown, OH 44512; Lub Centrum Opieki Zdrowotnej Masternick Memorial, 5250 Windsor Way, New Middletown, OH 44442.

READ  Terminarz zajęć sportowych III ligi, tablica wyników na dzień 13 maja

Przyjaciele i rodzina są zaproszeni do odwiedzenia strony pogrzebowej www.stewart-kyle.com, aby podzielić się wspomnieniami i złożyć kondolencje.

(specjalne zawiadomienie)