Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Road to Akron: drużyny softballowe Valley szykują się do gry poza sezonem |  Wiadomości, sport, praca

Road to Akron: drużyny softballowe Valley szykują się do gry poza sezonem | Wiadomości, sport, praca

ZDJĘCIE PLIKU Brian Yoger Matthews Gianna Tutu wślizguje się na talerz domu podczas meczu z Badgerem 2 maja.

Brutalny, deszczowy sezon licealnego softballu nadszedł i minął (w większości). Drużyny wciąż kończą niektóre mecze ligowe, które zostały przełożone z powodu deszczu, ale wyścig o wielkie trofeum rozpoczyna się dzisiaj wraz z pierwszą rundą po sezonie.

Wiele drużyn regionalnych walczyło o przedmioty, które zebrały pierwsze nasiona w ich regionach.

W hrabstwie Mahoning zarówno South Ring, jak i Austintown Fitch są nie tylko najlepszymi rozstawionymi w swoim okręgu, szkoły te będą również gospodarzem półfinałów i finałów.

The Falcons mieli wspaniały rok, obecnie ustanawiając rekord 18-2, a we wtorek pozostał jeden mecz z Howlandem. Przewodziła im studentka drugiego roku Ayla Ray (średnia mrugnięcia 603, 41 trafień i 8 przechwytów z bazy) oraz nowy melonik Sidney Watts (238 trafień, 10 trafień i 7 trafień).

Czas mistrzostw może sprawić, że niektórzy trenerzy będą się martwić niedoświadczoną postacią, ale trener Falcons Stephen Ward ma się dobrze, zauważając, że Watts ma umiejętności i przywództwo starszej dziewczyny na boisku. Nie wspominając o tym, że jest też dobrą strzelanką.

„Sydnie jest bardzo wydajne na torze” powiedział Ward. „Ona nie ma słabości w swojej grze, ale jest bardzo skromna. Jest bardzo komplementarna dla wszystkich swoich kolegów z drużyny. Pierwszą rzeczą, którą mówi (w wywiadzie) jest” wszyscy moi koledzy z drużyny ” Więc jej obecność jako pierwsza osoba, ale działająca jak wielki kapitan, po prostu mówi wiele o Jej charakterze i jej osobowości ”.

Fitch ma wysokie oczekiwania, ale przyświeca im jeden główny cel. Dopóki są w stanie osiągnąć ten cel, są zadowoleni z wyniku.

„Naszym celem numer jeden jest maksymalizacja wydajności naszego zespołu” powiedział Ward. „Jest całkiem jasne, co musimy zrobić. Robimy to i wszystko inne zajmie się sobą. Jeśli każdy gracz wniesie to, co może wnieść, będziemy odnoszącym sukcesy zespołem. „

READ  Mistrzostwa Świata w kolarstwie górskim UCI: ujawniono kalendarz na rok 2024 i dodano nowe obiekty w Brazylii, Polsce, Szwajcarii i USA

Pierwszy mecz Fitch po sezonie odbędzie się w środę przeciwko zwycięzcy tiltu Kent Roosevelt i Canton McKinley w pierwszej rundzie.

Na północy, w hrabstwie Trumbull, Matthews jest numerem jeden w dystrykcie Kinsman. Mustang waży 15-4, a finałowy mecz sezonu regularnego zaplanowano na wtorek przeciwko Hubbardowi.

Z nowym trenerem i w dużej mierze nowym składem, Mustang miał w tym roku kilka znaków zapytania. Wykonali dobrą robotę, usuwając wszelkie wątpliwości, dwukrotnie pokonując Bristol, zamiatając czysto na mecze ligowe i wygrywając z potężną potęgą w drugiej dywizji zachodniej.

Matthews ma również obiecującą gwiazdę w postaci studentki Olivii Matheny. Matheny prowadzi zespół na tablicy ze średnią 0,627 trafień, 37 trafień, 30 RBI i sześcioma home runami, a także jest drugim melonikiem w zespole.

Jednak najlepszy dzbanek dla nich? Wielka Emma Gates. Gates i właściciel wyścigu Kaylen McCollum są dwoma z trzech seniorów na liście. Trener Mustanga, Tom Vankirk, powiedział prawie wszystko, co trener mógł powiedzieć o meloniku. Świetny przywódca, zmiażdżony, świetne ramię. Ty to nazwij, powiedział.

Po meczu z Fitch w zeszłym tygodniu, meczu, w którym oryginały walczyły łeb w łeb, Vankirk prawdopodobnie zapłacił najwyższą notę ​​w historii w stosunku do Gates.

„W Ohio nie ma dzbanka, który wolałbym mieć” Powiedział.

Zobowiązanie Vermont State (Wirginia) doprowadziło do 136 nokautów w 15 meczach na torach.

Podobnie jak Fitch, Matthews ma również styl freestyle. Będą ciężko pracować i pozwolić, aby kawałki spadły tam, gdzie mogą.

„Będziemy dobrze pedałować” powiedział Vankirk. „Nie wiemy, gdzie skończymy, ale będziemy się dobrze bawić”.

Pomimo rozstawienia numer dwa, Bristol, Ursulin i West Branch są rozstawione na pierwszym miejscu odpowiednio w regionach North Jackson, Levitsburg i Jefferson. Drużyny są uszeregowane od góry do dołu, a następnie wybierają jeden z dwóch pobliskich regionów. To dlatego ziarno numer jeden na danym obszarze nie zawsze jest ziarnem numer jeden.

READ  Wyniki toru, Salem, druga liga | Wiadomości, sport, praca

Inne zespoły do ​​obejrzenia to Brookfield (dywizja IV, dystrykt Kinsman), Crestview (dywizja III, południowa dzielnica Range), The Champion (dywizja trzecia, hrabstwo Leavittsburg) i Polska (dywizja druga, hrabstwo Jefferson).

Dzisiejsza pierwsza runda rozpoczyna się rundami otwierającymi sekcje 1 i 4. Sekcje druga i trzecia zaczynają się jutro.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej