Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Riverwest’s Falcon Bowl, aby zaktualizować bar i salę do wynajęcia oraz dodać patio

Riverwest’s Falcon Bowl, aby zaktualizować bar i salę do wynajęcia oraz dodać patio

Oficjalnie nowi operatorzy pojawili się w kręgielni i barze Falcon Bowl w River West po tym, jak sąsiedzka spółdzielnia inwestycyjna kupiła budynek w 2021 roku, ratując go przed potencjalnym zniszczeniem.

Utrzymują historyczną kręgielnię w stanie nienaruszonym i sprawili, że tory są bardziej dostępne dla publiczności. Pozostała część budynku, zlokalizowana przy 801 E. Clarke St. , na renowację, która obejmie nowy wygląd baru, odnowiony salon do wynajęcia oraz nowe patio o powierzchni 1100 stóp kwadratowych i ogródek piwny.

Operatorami są Daniel i Amy Gnatt, którzy są właścicielami Castle Lanes w Racine i South Shore Bowl w Cudahy, wraz z długoletnimi sponsorami Falcon Bowl, Billem Desingiem i Russellem Grabczykiem. Przejęli pod koniec 2022 roku, a Riverwest Investment Cooperative nadal jest właścicielem powierzchni.

Spółdzielnia Inwestycyjna Riverwest dokonała pierwszego dużego zakupu w ramach zakupu Polish Falcon, 801 E. Clarke St.  , aby dom kultury i kręgielnia mogły pozostać w gminie.

W piwnicy grupa dokonała drobnych aktualizacji w celu usprawnienia operacji gry w kręgle, takich jak mocowanie kręgli. Pod względem estetycznym pozostanie taki sam ze swoim wystrojem i kolorami z połowy wieku.

Grupa powiększyła otwartą miskę, więc meloniki mogą wchodzić we wtorki, środy i soboty od 18:00 do północy, a turnieje w czwartki i piątki. Pod rządami poprzedniego wieloletniego właściciela, Lena Okubinskiego, sześciotorowa ograniczona gra w kręgle i turniej są otwarte tylko w czwartki po pandemii COVID-19.