Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Riversport zatrudnia trenera, którego celem jest wychowanie olimpijczyków

Riversport zatrudnia trenera, którego celem jest wychowanie olimpijczyków

Riversport OKC zatrudnia nowego trenera z Polski w nadziei na wychowanie olimpijczyków

Trener zaczyna od małych dzieci i pokazuje im podstawy


Janusz Zabracki jest najnowszym trenerem w Riversport w Oklahoma City i ma nadzieję skupić się na najnowszym sporcie olimpijskim – kajakarstwie, sporcie, który zadebiutuje na igrzyskach olimpijskich w Paryżu w przyszłym roku. Obejmuje czterech sportowców ścigających się po torze zjazdowym po rozpoczęciu 100-metrowego skoku z klifu. Otrzymuj najświeższe interesujące wiadomości, klikając tutaj. „To nie nowość, ponieważ mamy bardzo dobrych sportowców na wysokim poziomie. Mamy medalistów mistrzostw świata, a także finalistów olimpijskich. To bardzo dobry poziom” – powiedział Zebracki, który pochodzi z Polski. Ma nadzieję, że małe dzieci zaczną ekstremalne spływy kajakowe w nadziei, że sportowcy trenujący w Oklahomie dostaną się na scenę olimpijską do 2028 r., kiedy to Los Angeles będzie gospodarzem igrzysk olimpijskich. „Zasadniczo mamy wszystko gotowe i gotowe dla niego, kiedy przybędzie” – powiedział Ruthan Wisner z Riversport OKC. „Brakowało nam tego elementu, tego wspaniałego lidera. Tego wspaniałego trenera, który był w stanie trenować ten bardzo specyficzny rodzaj sportu wioślarskiego”. Zabraki zaczyna od małych dzieci, pokazując im podstawy. Zebraki powiedział, że wczesne rozpoczęcie dzieci, w wieku około 8-10 lat, jest idealne. „Zajmie ci kilka lat, zanim nauczysz się podstawowych umiejętności naszego sportu”. Sprowadzanie sportowców z całego kraju i tworzenie nie tylko elitarnych sportowców, ale także olimpijczyków. „Przejęcie Janusza jest absolutnie niesamowite” – powiedział Wisner. „I przyszedł z niesamowitym rekordem trenowania naprawdę wyczynowych sportowców na igrzyskach olimpijskich na tak wielu igrzyskach olimpijskich, to naprawdę wiele mówi. To coś, czego stan nigdy nie miał”. Tego lata trwają programy dla dzieci w wieku 8-12 lat. Zostały zaprojektowane, aby pokazać dzieciom spływy kajakowe i różne sporty wiosłowe. NAJWAŻNIEJSZE NAGŁÓWKI „POTRZEBUJĘ NAPRAWDĘ Złych PRZYJACIÓŁ”: Chłopiec, który dzwoni do drzwi sąsiada, szukając przyjaciół, przenosi się do muzeum w Oklahomie w celu zmiany polityki po sprzedaży nazistowskich pamiątek na pchlim targu Przyjazna rodzinie impreza sylwestrowa OKC zostaje wstrzymana Po 37 latach urzędnicy hrabstwa Lincoln potwierdzili że podejrzany o strzelaninę przebywa w areszcie

READ  Czy Rosja zostanie wyrzucona z mundialu po postawie Polski?

Janusz Zabracki jest najnowszym trenerem w Riversport w Oklahoma City i ma nadzieję skupić się na najnowszym sporcie olimpijskim — kajakarstwie.

Ta dyscyplina zadebiutuje na przyszłorocznych igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Obejmuje czterech sportowców ścigających się po torze zjazdowym po rozpoczęciu skoku z 100-metrowego klifu.

Otrzymuj najnowsze ważne wiadomości, klikając tutaj.

„To nie nowość, ponieważ mamy bardzo dobrych sportowców na wysokim poziomie. Mamy medalistów mistrzostw świata, a także finalistów olimpijskich. To bardzo dobry poziom” – powiedział Zebraki, który pochodzi z Polski.

Ma nadzieję, że małe dzieci zaczną uprawiać ekstremalne spływy kajakowe w nadziei, że zabiorą sportowców trenujących w Oklahomie na etap olimpijski do 2028 r. – kiedy Los Angeles będzie gospodarzem igrzysk olimpijskich.

„Zasadniczo mamy wszystko gotowe i gotowe dla niego, kiedy przybędzie” – powiedział Ruthan Wisner z Riversport OKC. „Brakowało nam tego elementu, tego wspaniałego lidera. Tego wspaniałego trenera, który był w stanie trenować ten bardzo specyficzny rodzaj sportu wioślarskiego”.

Zebracki zaczyna od małych dzieci, pokazując im podstawy. Powiedział, że zachęcanie dzieci do rozpoczęcia nauki w młodym wieku, w wieku około 8-10 lat, jest idealne.

„Będziesz potrzebował kilku lat, aby nauczyć się podstawowych umiejętności naszego sportu” – powiedział Zabraki.

>> Pobierz aplikację KOCO 5

Riversport ma nadzieję rozszerzyć program dla dzieci, aby sprowadzić sportowców z całego kraju i wyprodukować nie tylko elitarnych sportowców, ale także olimpijczyków.

„To absolutnie niewiarygodne, aby pozyskać Janusza” – powiedział Wiesner. „I przyszedł z niesamowitym rekordem trenowania naprawdę wyczynowych olimpijczyków na tak wielu igrzyskach olimpijskich, a to naprawdę wiele mówi. To coś, czego państwo nigdy nie miało”.

Programy dla dzieci w wieku 8-12 lat rozpoczną się tego lata. Został zaprojektowany, aby pokazać dzieciom ekstremalne spływy kajakowe i różne sporty wiosłowe.

READ  Na 100 dni od Igrzysk Olimpijskich w Tokio Polska ma zaszczepić sportowców

Najlepsze tytuły