Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Richard Lee Sanzenbacher 1931-2021 |  Wiadomości, sport, praca

Richard Lee Sanzenbacher 1931-2021 | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – Richard Lee Sanzenbacher, 90 lat, zmarł spokojnie w piątek, 28 maja 2021 r., w Hospicjum w Polsce, po mężnej walce z rakiem.

Lee urodził się w piątek 10 kwietnia 1931 r. w Warren, syn zmarłego Otto W. i Grace A. Sanzenbacher przez całe życie mieszkał w hrabstwie Trumbull.

Lee ukończył Warren Township School w Levitsburgu.

Był weteranem Sił Powietrznych, służył podczas wojny koreańskiej.

Lee wraz ze swoimi starszymi braćmi, Glennem i Dellem, rozpoczął rodzinny biznes samochodowy w posiadłości Sanzenbacher Dodge. Agencja została założona przez jego ojca w 1921 roku; Trzej chłopcy zakończyli swój występ 66 lat później, w styczniu 1987 roku.

Na początku biznesowego życia Lee poznał Bonnie J. Hunter. Pobrali się we wrześniu 1957 roku. Ich rodzicielska duma przeszła przez ich córkę Brenda i syna Granta.

Moje zainteresowania dotyczyły różnych dziedzin. Oprócz rodzinnego biznesu, przewodniczył spotkaniu Liceum Leavittsburg z 50. rejsem po Karaibach w marcu 1999 roku. Jego zaangażowanie społeczne zaczęło się, gdy opracował udane kampanie dla początkujących kandydatów politycznych na członka zarządu akademika, a także burmistrza Warren.

Lee był wspierającym i długoletnim aktywnym członkiem Żyjącego Lorda Luterańskiego Kościoła w Howland, służąc jako założyciel i przewodniczący Komitetu Funduszu na Misję. Misja przyniosła korzyści lokalnym organizacjom non-profit o konkretnych pozytywnych celach. Był również zainteresowany zachowaniem żywego majątku Kościoła Luterańskiego poprzez Komitet Pamięci Foxa i Radę Kościoła. Pełnił funkcję sekretarza zarówno Komitetu Pamięci Fuchsa, jak i Rady Kościoła. Jego przywództwo i skrupulatne umiejętności organizacyjne były widoczne wszędzie tam, gdzie prowadziły go jego zainteresowania. Działał również w Towarzystwie Szepczących Łąek, pełniąc w zarządzie funkcję sekretarza przez 10 lat.

Dwa ważne filary, które poszerzyły moje zainteresowanie, to Legion Amerykański i loża masońska. Lee był byłym dowódcą 278 Centrum Legionu Amerykańskiego w Warren, podobnie jak jego ojciec. Obaj mężczyźni byli długoletnimi masonami Carrolla F. Clappa No. 655. W grudniu 2017 Lee otrzymał nagrodę honorującą jego 65. rok masoński.

READ  Nr 1 Morgantown zatrzymuje Wheeling Park | Wiadomości, sport, praca

Miałam dumnego męża, ojca i dziadka. Jego żona Bonnie będzie świętować i pielęgnować jego wspomnienia; córka Brenda (Bud) Biggin z Vero Beach na Florydzie; syn Granta (Maureen) z Howland; wnuki, Chloe Sanzenbacher z Grayslake w stanie Illinois i Dylan Sanzenbacher z Rochester w stanie Nowy Jork; oraz siostry Betty i Althea Sanzenbacher.

Oprócz rodziców, Lee był poprzedzony przez jego rodzeństwo Glenn i Dale. i córki, Gwen i Gail.

Rodzina serdecznie dziękuje pracownikom Domu Hospicjum, a zwłaszcza kapelanowi Rebecce Hodak za wsparcie i miłość do mnie i jego rodziny.

Przyjaciele zostaną powitani przez rodzinę w sobotę 5 czerwca 2021 r. od 15 do 15:50 w kościele.

Nabożeństwo żałobne, któremu przewodniczy tymczasowy wielebny Larry Klinker, odbędzie się o godzinie 16:00 w sobotę w kościele luterańskim.

Zamiast kwiatów można składać wszelkie datki upamiętniające R. Lee Sanzenbachera na rzecz fundacji Mission Endowment Fund w Living Lord Church, 851 Niles Cortland Road NE, Warren, Ohio 44484.

Zgodnie z obecnymi protokołami opieki zdrowotnej, maski będą wymagane dla osób, które nie zostały zaszczepione. Jeśli nie jesteś w stanie uczestniczyć lub czujesz się niekomfortowo robiąc to, zachowaj Lee i jego rodzinę w swoich myślach i modlitwach.

Aranżacje zostały zlecone i sponsorowane przez Staton-Borowski Funeral Home, 962 North Road NE, Warren, Ohio 44483, 330-394-6200. Oddany służbie Twoim bliskim. Ten nekrolog można obejrzeć i przesłać kondolencje na www.statonborowskifuneralhome.com.

(uwaga specjalna)