Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Richard John Volpini, Canfield, Ohio nekrolog

Richard John Volpini, Canfield, Ohio nekrolog

CANFIELD, Ohio (MyValleyTributes) – Richard John Volpini, 74 lata, zmarł w poniedziałek 17 października 2022 r. w szpitalu St. Elizabeth Boardman.

Richard, lepiej znany rodzinie i przyjaciołom jako „Ricky”, urodził się 12 listopada 1947 roku w Youngstown w stanie Ohio jako syn zmarłego Anthony’ego i Eileen (Desandro) Volpini.

Ukończył szkołę średnią im. Cardinal Mooney w 1965 i uczęszczał na Kent State University.

W 1960 roku Richard rozpoczął pracę z ojcem we własnej firmie budowlanej. Pracował z ojcem do 1972 roku, kiedy założył własną firmę Volpini Construction, aw branży budowlanej kontynuował działalność do 2004 roku. W 1975 roku Richard został również licencjonowanym pośrednikiem w handlu nieruchomościami, a później, w 1987 roku, został pośrednikiem w obrocie nieruchomościami.

Richard był członkiem IV klasy Rycerzy Kolumba w Polsce. Był członkiem Union of Carpenters, członkiem Youngstown Chamber of Commerce, Youngstown Columbiana Association of Realtors (YCAR), członkiem i byłym prezesem Youngstown Latin Culture Club oraz członkiem i byłym prezydentem Polski Społeczna Liga Baseballowa. Lubił też grać w lokalnych ligach Mora i Bocce. Richard uwielbiał śpiewać i tańczyć, pasjonował się sportem i zagorzałym fanem Cleveland Browns, Cleveland Indians i Ohio State Bucks.

Był kochającym mężem, ojcem, dziadkiem, bratem, wujkiem i siostrzeńcem. Lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza z wnukami. Kochał ludzi, uwielbiał swoich agentów nieruchomości i niestrudzenie pracował w swojej firmie zajmującej się nieruchomościami. Lubił także proste rzeczy w życiu, takie jak społeczność i kwiaty (zwłaszcza orchidee) i smakowały różne rodzaje kuchni.

Przede wszystkim był człowiekiem wiary i kochał Pana. Był członkiem Kościoła Nowego Życia (Polska) i nie mógł się doczekać udziału w niedzielnym porannym uwielbieniu i nabożeństwie. W 2001 roku przyjął Jezusa jako swojego Pana i Zbawiciela, a jego życie zmieniło się na zawsze.

READ  6 najlepszych europejskich miast do odwiedzenia w 2024 roku

Richard pozostawił po sobie 52-letnią żonę Marisę (Santedicola), którą poślubił 5 września 1970 roku; Troje dzieci, Paula Volpini Rankin (Thomas Lee Rankin) z Chapin w Południowej Karolinie, Anthony A. Volpini (Chrissy Ward) z Polski, Ohio i Laura L. Volpini z Strongsville, Ohio; dziesięcioro wnucząt: Austin Banas, Bella Volpini, Hana Volpini, Noah Rankin, Luke Rankin, Cali Kosciusko, Anthony Volpini, Caden Polk, Marisa Rankin i Nicholas Volpini; siostra Seraline Lewis (Ted Lewis) z Durham w Północnej Karolinie; Wujek, Ronald De Alessandro (Marissa DiAlessandro) z Canfield w stanie Ohio; jego teściowa Paola Vera Mariani z Isola del Gran Sasso we Włoszech; jego brat i siostra, Umberto Santedicola z Atre we Włoszech i Tiziana Santedicola (Giochino de Giuseppe) z Isola del Gran Sasso we Włoszech; trzech synów, Don Matteo de Giuseppe, Tommaso de Giuseppe i Pascual Santedicola; trzy siostrzenice Grazia Ochoa (Gian Carlo Ochoa), Ailene Sorice i Simona Di Giuseppe; I wielu kuzynów.

W poniedziałek 24 października 2022 r. od 10:00 do 11:45 w kościele New Life Church, 2250 E. Western Reserve Road w Polsce, będą dostępne godziny rozmów telefonicznych dla przyjaciół i rodziny. W poniedziałkowe południe w kościele odbędzie się uroczystość służby życia Richarda z wielebnym Davidem Allmanem i wielebnym Duane Paulem. Pogrzeb nastąpi na cmentarzu Calvary w Youngstown.

Zamiast kwiatów rodzina prosi, aby zaszczyty materialne przybrały formę datków na misje Kościoła Nowego Życia, 2250 E. Western Reserve Road, Polska, OH 44514 ku pamięci Richarda.

Organizacjami zajmuje się Davis-Becker Funeral Home, 8536 Market Street w Boardman.

Proszę odwiedź www.beckerobits.com Aby podzielić się wspomnieniami i kondolencjami online z rodziną Richarda.