Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rhonda K.  Stofco 1966-2023 |  Wiadomości, sport, praca

Rhonda K. Stofco 1966-2023 | Wiadomości, sport, praca


NORTH OLMSTED – Rhonda Kay Stofko, oddana żona Jeffreya od 33 lat; Kochająca mama Corey’a, Molly i Roberta. Oddany nauczyciel, zmarł nagle w sobotę 23 września 2023 roku w wieku 57 lat.

Rhonda urodziła się 11 stycznia 1966 roku w New Castle w Pensylwanii jako córka Patti i Ronalda Cobbów. Ukończyła Springfield Local High School w 1984 r. Następnie rozpoczęła studia w Youngstown State University, które ukończyła w 1989 r. Następnie uzyskała tytuł magistra pedagogiki na Cleveland State University w 1994 r. Rhonda była nauczycielką w Cleveland Metropolitan School District przez 35 lat lata.

Rhonda i Jeffrey byli miłością swojego życia przez ponad 41 lat. Oficjalny ślub odbył się 21 lipca 1990 roku. W każdym aspekcie życia Rhondy była wzorem dobroci i miłości. Jej trwała miłość do Jeffreya, niezachwiane oddanie dzieciom i oddanie nauczaniu wpłynęły na życie niezliczonych osób. Poza tym Rhonda bardzo lubiła ratować swoje psy i opiekować się nimi. Dziedzictwo Rhondy będzie żyło w naszych sercach, gdy będziemy wspominać jej radosne poczucie humoru, pasję i miłość do innych.

Rhonda pozostawiła męża, Jeffreya; dwóch synów, Corey i Robert; Jej córka Molly. Jej ojcem jest Ronald Cobb. Jej siostra, Susan Fryer. Jej brat, Brian Cobb. i jej teść Michał Stofko.

Śmierć Rhondy poprzedziła jej matka, Patty Cobb. Dziadkowie ze strony matki, Kenneth i Goldie Anthony; Dziadkowie ze strony ojca, Fred i Marian Cobb; i jej teściowa Rose Marie Stofko.

Wizyta odbędzie się w piątek od 17:00 do 19:00 w Kirila Funeral Home Inc., 258 Bosnia Ave., Struthers; oraz w sobotę od 9:30 do 10:00 w kościele św. Parafia Karola Boromeusza, 7345 Westview Drive, Boardman. Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w sobotę o godzinie 10.00 w kościele.

READ  Mistrzostwa Świata Juniorów w Hokeju: Zwolnienie z kwarantanny dla drużyn odwiedzających | wiadomości hokejowe

Zamiast kwiatów prosimy o wpłaty na fundusz stypendialny Rhondy K. Memorial Scholarship Fund. Stofco, korzystając z poniższego linku: https://gofund.me/b5d3f9c5.

(specjalne powiadomienie)