Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reżyser Naoki Yoshida wyjaśnia, że ​​gracze NFT nie będą uczestniczyć w Final Fantasy XIV

Reżyser Naoki Yoshida wyjaśnia, że ​​gracze NFT nie będą uczestniczyć w Final Fantasy XIV

Reżyser i producent Naoki Yoshida (Yoshi P) zasiadł niedawno, aby zapewnić fanów Final Fantasy XIV, że nie mają zamiaru wprowadzać do gry NFT (niezamiennych tokenów). Yoshi P omówił ten problem z tłumaczem Square Enix, Aimi Tokutake, podczas wcześniejszego wywiadu przed anteną 68 wiadomość na żywo od producenta. NFT były kontrowersyjnym tematem w grach, a fani mogą być pewni, że Yoshi P jest tutaj, aby uratować sytuację.

Opierając się na tym, jak zaprojektowano Final Fantasy XIV, Yoshida szczerze stwierdził, że nie ma zamiaru włączać do gry jakichkolwiek elementów NFT w tym momencie. Wyjaśnił dalej, że gracze nie powinni się tym martwić, ponieważ nie mają zamiaru włączać tego do gry w przyszłości.

Ten trend wydaje się być sprzeczny z poprzednim trendem Noworoczne oświadczenie prezesa Square Enix, Yusuke Matsuda, gdzie twierdził, że rozwój NFT będzie kierować praktykami biznesowymi Square Enix. Wielu fanów stanowczo sprzeciwia się temu pomysłowi i dobrze jest wreszcie uzyskać wyjaśnienia dotyczące popularnego MMO.

Yoshida uważa, że ​​NFT to interesujący nowy model biznesowy, ale gry będą wymagały specjalnego projektu, aby z nich korzystać, a nie jest to coś, do czego Final Fantasy XIV został zaprojektowany.

READ  Jak Samsung Galaxy S24 Ultra na zawsze zmieni smartfony