Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reżyser gry The Last of Us potwierdza: „Tak, nadal pracuję nad tą grą”.

Reżyser gry The Last of Us potwierdza: „Tak, nadal pracuję nad tą grą”.

Dyrektor gry Naughty Dog, Vinit Agarwal, potwierdził, że „nadal pracują nad tą grą”.

Wiadomość pojawiła się w niepowiązanym poście na Twitterze, w którym Agarwal świętował oczyszczenie wszystkich specjalnych światów w Super Mario Bros. Zastanawiać się.

Zagrajmy w The Last of Us Part 2 – Witamy w JACKSON – The Last of Us Part 2.

„Udało mi się! Wow, to było trudne, z łatwością zginęło przy tym ponad 300 Marios” – powiedział Agarwal.

Następnie, jakby próbując odpowiedzieć na dalsze pytania dotyczące gry, nad którą sam Agarwal pracował, dodali: „Aby ten tweet mógł żyć w pokoju… Tak, nadal pracuję nad tą grą”.

Agarwal nie odpowiedział jeszcze na ich wiadomość ani nie odpowiedział na żaden z kilkudziesięciu komentarzy pozostawionych pod postem, ale dla wszystkich zainteresowanych graczy powinna to być dobra wiadomość, ponieważ – jak twierdzą niektórzy – gra wieloosobowa została po cichu zawieszona.

Na początku tego roku firma Naughty Dog udostępniła aktualizację swojej gry wieloosobowej The Last of Us, stwierdzając, że „zdała sobie sprawę, że najlepsze dla gry będzie dać jej więcej czasu”. Zapowiedziała także, że trwają prace nad „zupełnie nowym doświadczeniem dla jednego gracza”.

Projekt gry wieloosobowej Naughty Dog The Last of Us początkowo miał stanowić część The Last of Us Part 2, ale studio ogłosiło, że w 2019 r. podzieli dwie połowy. Od tego czasu aktualizacje trybu wieloosobowego gry były nieliczne, a Naughty Dog potwierdził, że „pracujemy nad tym” w 2021 r., a następnie w zeszłym roku obiecał ujawnić więcej w 2023 r.

READ  PlayStation Now zaczyna w tym tygodniu udostępniać obsługę strumieniowania w rozdzielczości 1080p • Eurogamer.net