Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Revs kupują serbskiego bramkarza Djordje Petrovic

Revs kupują serbskiego bramkarza Djordje Petrovic

JORNJI MILANOVAC, SERBIA – 9 października: Bramkarz Serbii Djorji Petrovic gra podczas meczu kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy UEFA U-21 pomiędzy Serbią U-21 a Polską U-21 na stadionie FK Metalac 9 października 2020 r. w Gornji Milanovac w Serbii. (Zdjęcie: Srdjan Stefanovic/Getty Images)

Gdy w tym roku zbliżało się odejście Matta Turnera z klubu do Arsenalu, rewolucja w Nowej Anglii przeniosła się do innego bramkarza dzięki przejęciu serbskiego bramkarza Djordje Petrovica z serbskiej Superligi FK Shukarički.

Oprócz przejęcia Petrovica za nieujawnioną opłatą, Revs podpisał również z Petroviciem trzyletni kontrakt MLS, z opcją na rok do końca kontraktu.

– Dorgi jest mile widzianym dodatkiem do naszej listy – powiedział Bruce Arena, dyrektor sportowy i trener Rewolucji, w oświadczeniu potwierdzającym przejęcie i podpisanie kontraktu. „Jest młodym bramkarzem o doskonałych cechach fizycznych i potencjale. Jego gra w lidze serbskiej była imponująca i czujemy, że ma wspaniałą przyszłość w naszym klubie. „

Petrovic, bramkarz mierzący 6 stóp i 4 cm, przyjedzie do Nowej Anglii po karierze w lidze serbskiej, w której miał 33 czyste konto i 0,99 gola do średniej we wszystkich rozgrywkach w 86 meczach w ciągu trzech sezonów z FK Ukarički.

22-latek zadebiutował również w reprezentacji Serbii w styczniu 2021 roku, zdobywając czyste konto w towarzyskim meczu z Dominikaną.

Rewolucja jest obecnie w trójstronnym remisie o drugą najmniejszą liczbę punktów w Konferencji Wschodniej, z jednym zwycięstwem, jednym remisem i trzema porażkami w tym sezonie.

READ  Z OSTATNIEJ WIADOMOŚCI NA eterze: Newcastle planuje potrójny atak na Chelsea, podczas gdy Blues przyglądają się Madueke, zwycięskiemu debiutowi Ronaldo.