Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Restauracja polskiej pary Hawick została uznana za najlepszą restaurację w południowej Szkocji

Restauracja Borders już drugi rok z rzędu została uznana za najlepszą w południowej Szkocji.

Polska para, której restauracja otrzymała ciepłe wsparcie od mieszkańców Hawick i nie tylko, dodała kolejne wyróżnienie swojej nadętej grupie.

Adam’s Kitchen przy Hawick High Street został uznany za Best of Southern Scotland na gali Food Scotland Awards 2022, która odbyła się w hotelu Marriott w Glasgow.

Zaszczyt ten jest związany z długą linią wyróżnień dla restauracji, w tym wygraną w kategorii „Najlepsza restauracja” w Borders Retail Awards przez dwa kolejne lata.

Właścicielka biznesu Camilla Raczyńska, która nieco ponad dekadę temu przyjechała na granicę z rodzinnej Polski wraz z mężem Piotrem, uważa, że ​​mieszkańcy miasta są kluczową częścią sukcesu restauracji od czasu jej otwarcia sześć lat temu.

Camilla powiedziała: „W zeszłym roku wygraliśmy 'The Best of Scotland’. Wszystkie nasze nagrody są dla nas wyjątkowe.

„Kiedy coś wygrywamy, to znaczy, że zrobiliśmy coś dobrze i jest to przywilej.Jesteśmy Polakami i zamieszkaliśmy w tym małym miasteczku i cieszymy się z nominacji.

„Wciąż jesteśmy zajęci i zajęci, mamy stałych klientów po COVID i ludzi, którzy nas wspierali i było wspaniale. Czujemy się częścią rodziny w tym mieście.

„Przed COVID miałem nowe plany, ale teraz planujemy tylko na następny miesiąc lub dwa i to wystarczy. Po prostu cieszymy się naszą pracą i cieszymy się naszym życiem. ”

Restauracja, która korzysta z produktów Borders, regularnie zbiera pięciogwiazdkowe recenzje na stronie Tripadvisor.

Najnowsza odpowiedź klientów brzmiała: „Mój pierwszy raz w tym miejscu, ale na pewno nie ostatni. Przyjazny gospodarz, urocze otoczenie. Małe menu, ale kilka dobrych opcji. Posiłek dotarł szybko i był pyszny i obfity. recenzje to pięciogwiazdkowe gwiazdki i na to zasługują”.