Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Restauracja No. 79 to polska kuchnia fusion w Hammonton

Restauracja No. 79 to polska kuchnia fusion w Hammonton

wWanda Soytoński, Rafał Golembiowski i Jasmine Kienzel pracują nad swoim nowym dziełem, a liczba 79 pojawia się co jakiś czas. Wkrótce dowiadują się, że liczba 79 to liczba aniołów oznaczająca „podaj dalej”. W ten sposób Hammonton’s No. 79 Restaurant Bar & Liquor Store ma swoją nazwę.

Nr 79 Restauracja mieści 75 osób w 70-letnim budynku w mieście. Dlatego zachowanie kości budynku i baru było ważne dla renowacji. Na przykład nienaruszona sztabka grosza pod miedzianą nasadką. Jednak zespół dokonał kilku uzupełnień. Lokal jest teraz wyposażony w panele z drewna cedrowego na suficie i oświetlenie typu jack-butelka wzdłuż baru. Istnieją również żyrandole wykonane z ośmiostopowych drewnianych beczek po winie. W całym pokoju jako tapetę wykorzystano gazety z lat 1920-1940. Bar na świeżym powietrzu i miejsca do siedzenia zostaną otwarte latem 2023 r.


Więcej z Best of NJ


Wyjątkowa polska kuchnia włoska

Menu a la carte jest używane w No. 79 Świeże, domowe produkty i przepisy Restauracji, w tym kiełbasa, pierogi i sosy. Wprowadzili kreatywne podejście do tradycyjnych produktów i opracowali włosko-polską wersję fusion klasycznego jedzenia barowego. Wanda dorastała w Polsce i ma nadzieję, że ludziom spodoba się próbowanie czegoś nowego. – W naszej restauracji poznają nowe jedzenie – mówi. „Ku ich zaskoczeniu, naprawdę to lubią. Poszerzają swoje horyzonty.”

Nie smażą skrzydełek z kurczaka pod numerem 79, ale zamiast tego suszą je i pieką. Ich domowe pocierania obejmują bawoly imbir, koreański grill, czosnkowy parmezan, grill i chrzanowo-miodową musztardę. Inną wyjątkową przystawką są pierogi parmigiana, kurczak z parmezanem, domowy czerwony sos i mozzarella na wierzchu pierogów.

Przystawki to podpłomyki, pierogi, kanapki z kurczakiem i kanapka z polską kiełbasą. Grupy mogą również zamówić talerz 79, talerz wędlin z włoskimi i polskimi mięsami i serami. Ale Wandzie zależy na burgerze. „To bardziej wykwintne, ekskluzywne doświadczenie” – mówi.

READ  Zniszczona przez pandemię Sewilla ma nadzieję na zwiększenie turystyki w strefie euro euro

Zmiany tygodniowe i sezonowe

Restauracja nr. 79 Niedzielny brunch to styl tapas z bezdennymi mimozami lub przesiąkniętymi krwią Marysami. W barze goście znajdą piwa z beczki i napoje sezonowe. Mają swoje własne czerwone i białe wina, własne IPA i wkrótce będą miały własne. W menu znajdują się tequila, gin i wódka, a także specjalne rumy i bourbony, wszystkie wykonane z domowych syropów.

Cotygodniowe wydarzenia obejmują poniedziałkowy wieczór ze skrzydłami, środowe promocje na piwo i kubeł (z 4 USD zniżki na burgera) oraz czwartkowy wieczór z nachosami. Podobnie Happy Hour w dni powszednie (16:00 – 18:00) oferuje promocje na pierogi w stylu tapas. Plus, mają muzykę na żywo w każdy piątek i sobotę wieczorem.

Odwiedź No. 79 Restaurant Bar & Liquor Store przy 4423 S White Horse Pike w Hammonton.
| Zobacz je na mapach google | Odwiedź ich stronę internetową | Śledź ich na Instagramie | Śledź ich na Facebooku | Skontaktować się z nimi |

Znajdź najnowsze restauracje otwarte w New Jersey.


Nr 79 Często zadawane pytania dotyczące restauracji

Czy przyjmujesz rezerwacje?

Tak, przyjmują rezerwacje.

Czy są opcje bezglutenowe?

Tak, mają opcje bezglutenowe.

Czy są opcje wegetariańskie?

Nr 79 oferuje opcje wegańskie, tak.

Czy oferujecie dania na wynos?

Oferują fast food, tak.

Czy możesz zapewnić usługę dostawy?

Tak, oferują dostawę bezpośrednią i za pośrednictwem DoorDash.

Czy masz koncesję na alkohol?

Tak, podają alkohol.

Czy jest menu dla dzieci?

Mają menu dla dzieci, tak.


Wszystkie zdjęcia: © Nr. 79 Restauracja Bar i Sklep monopolowy