Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Resident Evil 4 PS5 sprawia, że ​​arcydzieło jest jeszcze lepsze

W 2023 r. żaden zakup w pełnej cenie nie będzie bezpieczniejszy niż Resident Evil 4 przerobić. Ponieważ oryginał z 2005 roku wciąż jest uważany za jedną z najlepszych gier wszechczasów, bardzo trudno jest wyobrazić sobie, jak aktualizacja PS5 i PS4 może mieć kształt gruszki. Niedawna sesja praktyczna w siedzibie Capcom w Wielkiej Brytanii ujawniła nam, że prawie wszystko, co pamiętasz z klasyka PS2, powróciło – ale lepsze niż kiedykolwiek. Resident Evil 4 jest większy i lepszy; Jest wiele jeszcze do niego, rozszerzając to, co już tam było. Wyszliśmy z większą pewnością, że będzie to doświadczenie 10/10, na które wszyscy liczyli.

Nasze spotkanie dało nam dostęp do słynnej sekwencji otwierającej grę, od Leona S. Kennedy’ego spotykającego swoje pierwsze ganado po dzwonki wiejskiego dzwonu kościelnego. „Gdzie wszyscy idą? Bingo?” Nadal szydzi, gdy pojawia się karta tytułowa. Ta niezapomniana walka o przetrwanie jest jeszcze bardziej intensywna w nowej wersji, ale już wcześniej będziesz na krawędzi.

Jest tak wiele do zobaczenia i zrobienia na drodze do Hiszpańskiej Wioski, do której dotarcie pierwotnie zajęło tylko kilka minut. Na przykład pierwszy dom, do którego wchodzi Leon – gdzie miejscowy pyta, czy rozpoznaje Ashley ze zdjęcia – jest teraz prawdopodobnie trzy razy większy i nadaje nowe znaczenie. To domek myśliwski w remake’u na PS5 i PS4, z sypialnią i piwnicą! Możesz sobie wyobrazić, że Ganado rzeczywiście tam mieszka, zamiast wędrować po schodach, aby po prostu znaleźć wejście i trochę amunicji pistoletowej na szafie. Leon nadal jednak trzymał się swojego punktu wyjścia: wyskoczyć przez okno.