Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Republikanie przygotowują się do udaremnienia wysiłków Demokratów na rzecz wprowadzenia ważnej ustawy o prawach do głosowania – Mubasher |  Wiadomości z USA

Republikanie przygotowują się do udaremnienia wysiłków Demokratów na rzecz wprowadzenia ważnej ustawy o prawach do głosowania – Mubasher | Wiadomości z USA

Przed ważnym głosowaniem proceduralnym w sprawie ekspansywnej ustawy o prawach do głosowania Demokratów nastroje wśród senackich demokratów były mieszaniną przygnębienia i nieposłuszeństwa.

Daniela Straussa
(@DanielStrauss4)

Zapytany dzisiaj, czy uważa, że ​​senator Manchin w końcu zagłosuje na S1, senator Keane powiedział:

„Tak… nie udzielam ci informacji, ale tak myślę. Tak myślę.”


22 czerwca 2021

Senat ma głosować nad przepchnięciem pakietu praw wyborczych Demokratów, ustawy dla obywateli, we wtorek po południu, a szerokie oczekiwania między Demokratami i Republikanami są takie, że ustawa zostanie zablokowana przez zwłokę, manewr legislacyjny, który pozwala mniejszości senatorów do opuszczenia. Lub zablokuj ruch na fakturze.

Dla Demokratów, w idealnym świecie, niepowodzenie ustawy o prawach do głosowania wywołałoby w Kongresie wysiłek, by cofnąć przeszkodę.

Ale wśród republikanów nie ma poparcia dla zablokowania straganu i nie ma wystarczającej jedności w ich wiecu, aby pozbyć się bazy.

To pozostawia im niejasną drogę naprzód, aby przejść przez agendę administracji Bidena lub główne zabezpieczenia wyborcze, ponieważ republikańscy prawodawcy w stanach w całym kraju wprowadzają nowe prawa, które zdaniem krytyków mają na celu zdławienie głosowania czarnych wyborców.

„Mam nadzieję, że jeśli to, co widzimy, jest wspólnym wysiłkiem na rzecz zakłócenia praw wyborczych, wzmocni to kręgosłup moich kolegów Demokratów, aby chronić naszą demokrację” – powiedział senator. Tim Król Powiedziała Virginia, Demokratka.

„Nie ma w Senacie zasady ważniejszej niż konstytucyjne prawo do głosowania” Senator Raphael Warnock W odniesieniu do ochrony dezaktywacji.

Senator Wielebny Raphael Warnock
(Senator Warnock)

Prawo do głosowania jest święte – to podstawa naszej demokracji. Kongres nie może stać bezczynnie, podczas gdy ataki na urnę wyborczą nasilają się w całym kraju. Organ ten ma oficjalny obowiązek ochrony głosu ludu. .

Musimy przekazać prawa głosu. Bez względu. https://t.co/HpqeBzfDs3


22 czerwca 2021

Wczoraj były prezydent Barack Obama, w rzadkim posunięciu, zważyć O spodziewanym zakłóceniu pakietu praw do głosowania, powiedzenie „to jest nie do przyjęcia”.

Inni nosiciele sztandarów Demokratów oferowali podobne donosy i ostrzeżenia. Zewnętrzne grupy demokratyczne ogłosiły plany przeznaczenia milionów na inicjatywy dotyczące praw do głosowania w następstwie głosowania nad ustawą o prawach głosu.

Te wydatki odzwierciedlają również poczucie nieposłuszeństwa wśród demokratycznych prawodawców.

Jeśli Republikanie twierdzą, że są gotowi zawetować nawet dyskusję o ochronie naszej demokracji, stawia to wprost przed Demokratami. Mamy stać i liczyć? Senator Elizabeth Warren z Massachusetts Powiedział.

A może pozwolimy na weto Republikanów? Myślę, że dzisiaj jest to ważny krok, aby zarejestrować chęć każdego senatora do mówienia o ochronie naszej demokracji. A jeśli to się nie powiedzie, Demokraci będą musieli porozmawiać o następnej ścieżce naprzód”.

Senator kochanie Brian Z Hawajów powiedział, że dla Demokratów ważne jest utrzymanie poczucia nadziei.

„Nie oznacza to, że jeśli dzisiaj poniesiemy porażkę, nie będzie rozczarowania, ale nie będzie rozpaczy.Przegrupujemy się, ponownie zaplanujemy i wyruszymy prosto w górę.

Jednak podziały w Partii Demokratycznej utrzymywały się. Zredagowany przez senator Kirsten Senema z Arizony, jest jednym z najbardziej konserwatywnych członków Klubu Demokratów w Senacie. redakcyjny Opublikowała w poniedziałek wieczorem, wyjaśniając swój ciągły sprzeciw wobec zmiany zakłóceń, stanowisko sprzeczne z jej kolegami.

„gdyby [Senator ] Odnosząc się do McConnella, przywódcy mniejszości w Senacie, Warren powiedział, że Mitch McConnell wierzy, że w przyszłości odniesie nawet najmniejszą korzyść z usuwania przeszkód, i zrobi to, bez względu na to, co Demokraci zrobili w przeszłości.

Artykuł redakcyjny argumentował, że Demokraci będą długofalowo ryzykować, jeśli przestaną teraz działać na zwłokę.

„Oczywiście istnieje ryzyko pozbycia się prokrastynacji, ale istnieje ryzyko, jeśli pozostawimy status quo, w którym nic się nie dzieje” senator John Hickenlooper Kolorado, kolejny umiarkowany Demokrata.

Elżbieta Warren
(@SenWarren)

#dla ludzi Ustawa ma na celu ochronę prawa do głosowania, uniemożliwienie miliarderom kupowania wyborów i rozpoczęcie korzystania z tego #Zakończ korupcję teraz. Tu nie chodzi o politykę – chodzi o ochronę naszej demokracji i przywrócenie zaufania Amerykanów do rządu.


22 czerwca 2021

READ  Von der Leyen obiecuje unijną pomoc firmom zwabionym zielonymi subsydiami z USA