Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Republikanie przejmują ogromne przewodnictwo w zbiórce funduszy kampanii Mahoning Valley | Wiadomości, sport, praca

Youngstown – Gnu Defabio, republikański kandydat na komisarza hrabstwa Mahoning, zebrał znacznie więcej pieniędzy niż Carol Remedio-Rigitti, zasiedziała demokrata, w okresie po szkole podstawowej i ma więcej pieniędzy w swoim funduszu kampanii niż ona.

Okres potrwa od 14 kwietnia do 3 czerwca. Obaj rywalizowali w prawyborach 3 maja.

W obliczu zbliżających się prawyborów Remedio-Rigitti, który ubiega się o trzecią, czteroletnią kadencję, miał prawie dwa razy więcej pieniędzy niż Divabio, który kandyduje po raz pierwszy. Ale w okresie po szkole podstawowej DiFabio zebrał 16 468 dolarów, podczas gdy Rimedio-Righetti zebrał 475 dolarów.

DiFabio otrzymał składki w wysokości 1000 USD od Richarda C. Frydy z Północnej Limy, prezesa i dyrektora generalnego Compco Industries; Grzegorz B. Smith Senior z Polski, Prezes Compco; Joel Sofranco z Północnej Limy, dyrektor finansowy Compco; oraz Jason Corf z Kolumbii, współwłaściciel Quaker City Casting.

Divabio wydał od 3849 do 31 dolarów na Rimedio-Righetti w okresie sprawozdawczym. Największym wydatkiem DiFabio było 2867 dolarów na restaurację Fireplace w Polsce, aby zebrać pieniądze w maju.

Na dzień 3 czerwca DiFabio miał 21 337 $ w swoim funduszu na kampanię w porównaniu do 15 635 $ dla Rimedio-Righetti.

Audytor hrabstwa Ralph Meacham, republikanin, który nie miał sprzeciwu na czteroletnią kadencję, zebrał 425 dolarów i wydał 3114 dolarów w okresie ponadpodstawowym. Jego największy wydatek wyniósł 2314 dolarów na siebie, w tym spłatę pożyczki w wysokości 2000 dolarów w dniu 2 czerwca. Pożyczył pieniądze na swoją kampanię 29 października 2014 r.

Łącznie z pieniędzmi, które zabrał, fundusz na kampanię Meachama wynosił 49.383 dolary na dzień 3 czerwca.

Połączony sędzia Sądu Apelacyjnego Anthony M. Donofrio, demokrata, i sędzia sądu dla nieletnich Teresa Delek, Republikanin, walczą bez sprzeciwu o reelekcję i nie przedłożyli sprawozdań finansowych kampanii po prawyborach.

READ  Typy piłkarskie w drugim tygodniu w regionie Kanton

Ponadto Jane Donofrio, demokratka ubiegająca się o reelekcję do Siódmego Okręgowego Sądu Apelacyjnego, złożyła raport stwierdzający, że nie ma pieniędzy w swoim funduszu na kampanię, podczas gdy Mark A. Haney, jego republikański rywal, donosi.

Szkoła Canfield

Komitet Obywatelski Canfield Schools, który poparł nieudaną emisję 107,8 miliona dolarów, zebrał 9579 dolarów i wydał 4892 dolarów w okresie po szkole podstawowej.

W okresie przedszkolnym, od 1 stycznia do 13 kwietnia, zebrałem 61 671 dolarów i wydałem 31 501 dolarów. Łącznie z kwotą przeniesioną do 1 stycznia prowizja wynosiła 38 894 USD w swoim funduszu na dzień 3 czerwca.

Emisja obligacji o wartości 6,9 mln uzyskała poparcie 28,25 proc. głosujących podczas prawyborów 3 maja. W oczekiwaniu na niepowodzenie emisji obligacji, Rada Szkolna Canfield podjęła kroki, aby przywrócić ją do głosowania 2 sierpnia. Ale po klęsce sprawa została rozwiązana.

partie polityczne

Powiatowa Partia Republikańska nadal ma znacznie więcej pieniędzy w swoim funduszu niż lokalna Partia Demokratyczna. W szkołach ponadpodstawowych Republikanie zebrali od 8175 do 2752 dolarów dla Demokratów.

Głównymi ofiarodawcami Partii Republikańskiej byli: komitet wyborczy reprezentanta stanu Al Cutrona za 2000 dolarów; Paul Matriana z Boardman, partner w 4M Co. LLC w wysokości 1500 USD; oraz prowizja od kampanii przedstawiciela USA Billa Johnsona w wysokości 1000 USD.

Partia Republikańska wydała również więcej niż Demokraci w okresie ponadpodstawowym: od 7 004 do 2724 dolarów. Największy nakład GOP wyniósł 1500 dolarów dla Crosley Consulting z Cincinnati na prace konsultingowe dotyczące wyścigu DiFabio.

Na dzień 3 czerwca Partia Republikańska miała ponad siedmiokrotnie więcej gotówki w funduszu kampanii niż Demokraci, od 46 023 do 5951 dolarów.

Ustawodawstwo stanowe

Ponieważ stanowe prawybory zostały przesunięte na 2 sierpnia, kandydaci na te miejsca nie muszą jeszcze składać sprawozdań finansowych kampanii po prawyborach. Ale tak jak w okresie poprzedzającym prawybory, senatorowie stanowi Michael Rowley, R-Salem i Nick Santucci z Howland, jedyny Republikanin w 64. dzielnicy Ohio House District, i tak złożyli raporty po prawyborach.

READ  Poniedziałek na Euro 2020: Francja, mistrzowie świata, europejska waga ciężka Hiszpania w 1/8 finału | wiadomości piłkarskie

Będą musieli przeredagować sprawozdania przedwstępne 21 lipca, a sprawozdania z badań przedwstępnych 9 września.

Raport po szkole podstawowej Rowleya, którego 33. okręg senacki w Ohio obejmie wszystkie hrabstwa Mahoning, Columbiana i Carroll, wykazał, że zebrał 42 700 dolarów i wydał 1 176 dolarów między 14 kwietnia a 3 czerwca. Dodge/Jeep/Ram sprzedaje się w Kolumbii za 13 700 USD.

Rowley otrzymał również 5000 dolarów składek od Briana Benio z Berlin Center, prezesa Brilex Industries; Dave Johnson z Salem, dyrektor generalny Summitville Tails i przewodniczący republikanów hrabstwa Columbiana; Fred Moran z Polski, Prezes Window World; James E. Pasteur z Highland Beach na Florydzie, prezes JPI Group; oraz Bruce Zoldan, prezes i dyrektor generalny Phantom Fireworks z siedzibą w Youngstown.

Z pieniędzmi, które przeniósł, Rowley miał 107 124 dolarów w swoim funduszu kampanii na dzień 3 czerwca. Zmierzy się z Demokratą Robertem Haganem z Youngstown w wyborach powszechnych 8 listopada. Hagan złożył raport z wczesnego etapu, z którego wynikało, że miał 54 109 dolarów w swoim funduszu na dzień 13 kwietnia.

Santucci, którego dzielnica znajduje się w hrabstwie Trumbull, zmierzy się z demokratycznym zwycięzcą prawyborów pomiędzy Vincentem Petersonem II z Howland i Brią Bennett z Warrena.

Santucci zebrał 26 763 USD i wydał 40 633 USD między 14 kwietnia a 3 czerwca. Na dzień 3 czerwca miał w klatce piersiowej 156 455 dolarów.

Jego głównymi płatnikami w okresie ponadpodstawowym było 5000 dolarów od Petera P. Rossi Jr. , właściciel i dyrektor pogrzebowy w Kaplicy Pamięci Peter Rossi & Sons; 3750 USD od lokalnych inżynierów operacyjnych 66 Dystrykt 2 w Pittsburghu; oraz 2500 dolarów każdy dla Richarda C. Friedy z północnej Limy i Gregory’ego P. Smitha seniora z Polski, obu dyrektorów wyższego szczebla Compco Industries.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej